Film

Natáčení Scat filmu

Setkali jsme se v sobotu ráno před nádražím. Já a můj kámoš Mike, a také dvě dívky – Lucka a Renča. Všichni jsme měli přes rameno hozené tašky – my dva jsme v nich měli dvě profi HD kamery, kabely a vaginální a anální kolíky. Holky zas několik druhů oblečení, plavky a svoje oblíbené erotické pomůcky.

Bylo horko, všichni jsme měli kraťasy. Holky spíš mini kraťásky, které končili těsně nad zadečkem. Jejich bronzově opálené nohy nešly více ukázat, až v soukromí. Lucka, blondýnka okolo dvaceti, měla vlasy svázené na gumičce. Byla drobná dívka s malými kozičkami. Naproti tomu Renča byla bruneta, spíš vyšší a autoritativnější. Na rozdíl od Lucky, která přišla v žabkách, měla kožené střevíce. Působila spíš jako domina, hodně umocnili můj dojem i velké tmavé sluneční brýle po vzoru Paris Hilton.

Naší schůzce předcházelo asi tříměsíční hledání vhodných dívek, které mají zkušenosti jednak s natáčením porna a zároveň nejsou proti kaviárovým hrátkám. Inzerát na porno portálech zněl jednoduše: „Hledáme dívky 18-30 na natáčení perverzního porna (anál, piss, scat podmínkou).“ První kandidátky jsme odmítli, šlo o starší zkušené prostitutky, které sice nabízejí scat, ale nemají zkušenosti s hraním. Dále transvestity a příliš mladé holky (od patnácti je sice sex uzákoněný, nicméně pro souhlas s veřejným filmováním a distribuci přes agentury bylo třeba zletilosti).

Lucku přivedl Mike, viděl několik amatérských videí a věděl, že miluje kaviár. Číslo na ni a dohoda byla rychlá. Finanční odměna pro ni byla druhořadá. Ochotně podepsala několikastránovou smlouvu ohledně svého zdravotního stavu, autorských práv filmu, využití snímku, přesným popisem úkonů a finanční odměně. Renata, která si říkala LadyR, se mi ozvala na inzerát později. Měla již zkušenosti s extrémními filmy (deepthroat, vomit, gangbang, piss, scat, D/S, cévkování, roztahování) a řekla si dost velkou sumu. Nakonec jsme dosáhli kompromisu, když si vymínila šukačku po natáčení. Je vždy prý tak nadržená, že musí v sobě nějakého čuráka mít a ojíždět ho.

Holky se seznámily a vzájemně si pochválily oblečení. Obě mě na místě potvrdily, že již 24hodin nebyly na velké a tudíž že jsou plné hoven. Měly ve smlouvě i to, že 3 dny před akcí musí konzumovat pouze zeleninu a minimum masa. Žádný tuk. Ani žádný sex, chtěl jsem mít dvě nadržené ženy, které touží ho hovnech. Pečlivě vyholené partie i nohy a podpaží, ráno osprchované a patřičně upravené.

Místní základní škola byla ideálním místem. Školník, který si chtěl přivydělat nám půjčil klíče na celou sobotu. Klíče, kterými jsme se mohli dostat přes tělocvičnu a šatny ke sprchám. Tam, kde jsme hlavně chtěli natáčet. Škola byla prázdná, byl slunečný den, nepotřebovali jsme dostatečné osvětlení, snad jen na záchodě. Zamkli jsme za sebou a vešli do šatny.

Nebyl tam moc příjemný vzduch. Vydýchané prostředí, pach potu. Na straně záchodů trochu páchlo. Sprchy ale byly čisté. Holkám to zjevně nevadilo. Stály tam a čekaly na nás. Mezitím se chichotali, Lenka zjevně rozesmívala Renatu, která se i přes svou přísnost neudržela, a vykouzlila nádherný úsměv. Mike vytahoval z tašky kamery a připojoval kabely, já jsem hledal vhodné místo pro první scénku – seznámení.

Scénář by byl následující:
Scéna 1
Obsah
Dvě dívky okolo dvaceti se potkají ve školní šatně, obě zpocené z náročného cvičení, osprchují se a jedna svede druhou, budou se dráždit až jedna nevydrží a počůrá se. Ta druhá – perverzní – ji bude vypíjet a pak předvedou společné piss hrátky ve sprše.
Oblečení a pomůcky
Jedna dívka propocené triko a legíny, druhá plavky. Obě bosé. Pomůcky žádné. Vlasy na gumičku, aby nebránili kameře. Líčení střídmé, voděodolné. Přinést vodu na simulaci propocení. Holkám dát napít min hodinu před první scénou - každá alespoň 2 litry. Po scéně další pití.
Místnost
Šatna, na pozadí skříňky, lavička, sprchy společné, trochu páry, ale aby bylo jasně vidět. Místnost řádně vytopit, aby se holky netřepaly zimou.
Kamera
Obě kamery, každá jednu dívku. Natočit i scénu, kdy přicházejí do školy – natočit ji zvlášť. Kameramani v plavkách.
Upozornění
Holky nesmějí moc močit, aby nevytlačily hovna na další scénu. Neležet ze stejného důvodu na břiše! Ručníky po natočení scény nepoužívat, musí být mokré pro další scénu!

Scéna 2
Následovat bude přesun do šatny a pak Renata bude předstírat, že se jí chce na velkou, tam jí bude Lenka doprovázet, protože stále povídají. Lenka bude před zrcadlem se líčit, Renata v kabince, nechá ale škvíru. Lenka ji uvidí a začne znovu masturbovat. Renata ji pozve do kabinky a předvede jí scat do záchoda. Lenka překvapí a při divoké masturbaci si druhou rukou šáhne po exkrementu a začne jej lízat a konzumovat. Scat hrátky oboustranné.
Oblečení a pomůcky
Žádné, jdou ze šaten. Pomůcky – make-up prostředky pro Lenku. Rozstřikovač vody, aby byla zajištěna návaznost na dřívější scénu. Lehký olej na vyniknutí břicha a prsou.
Místnost
Šatna částečně, hlavně toaleta s umyvadlem a zrcadlem a několika kabinkami. Je třeba správně nasvítit, aby byly vidět detaily. Topení!
Kamera
Možnost mít jednu kameru stacionární na wc, pod úrovní mísy, je třeba zabírat tlačící zadeček a taky mít perfektní osvětlení – pozor nepřesvítit! Je nutné mít dostatek prostoru, nebo snímat zespoda z vedlejší kabinky, pozor na zamazání kamery od exkrementů nebo od výstřiků moči. Lze i snímat shora, ale není moc doporučené. Detail na konzumaci hoven, vyplivnutí a následnou znovu konzumaci. Detail na zmáčené a špinavé vlasy. Nohy roztírají hovna po míse. Líbání s hovnem v puse.

Scéna 3
Špinavé holky od exkrementů zajdou se znovu opláchnout do šaten, bosýma nohama rozšlapou hovna po wc, šatnách i sprchách. Vzájemné čištění těl jazykem, sprchou a nakonec ukázka jedné dívky, jak si obléká anální kalhotky, je třeba pomalu roztáhout análek a vsunout jemně dildo. Druhá dívka asistuje a přitom se prstí. Scéna končí odchodem z šaten.
Oblečení a pomůcky
Oblečení žádné. Ručník na konec scény. Anální kalhotky mít připravené v šatně v tašce. Lubrikant, pokud to nepůjde jinak. Mít připravené čisté oblečení (případné dotočení scény, jak dívky odcházejí). Minerálku pro všechny. Oslava zakončení scény – dvě Bohemky. Rozstřikovač vody, aby hovínka na těle nebyly zaschlé. Rozetřít po tvářích a vlasech.
Místnost
Wc, kabinka, dívky odcházejí přes šatnu, sprchy – vyvětrat po první scéně. Zajistit stálé teplo.
Kamery
Je třeba prohodit kamery z wc do šatny, aby byly holky vidět, jak odcházejí z kabinky. Pak střih na stopy od hoven, dívky ruku v ruce. Přesun do sprch. Osvětlení přesunout.

... konec první části.