Kratke povidky 2

Petra

Bylo mi tak 13let, s našima jsem jela na dovolenou někam do Moravského Krumlova,
Znáte to klasická dovolená v kempu, ale bylo to tam super, rozlehlá louka a les (toalety samozřejmě daleko). Bylo to tam moc prima, seznámila jsem se s Petrou (16) a dováděly jsme spolu. Petra měla nějaké milostné románky, mě to v té době ještě tak nebralo, ale ráda jsem poslouchala její příhody.
Jednou nás rodiče nechali spát spolu ve stanu, a to bylo poprvé kdy se Petra dozvěděla že musím mít na noc pleny,(do patnácti jsem mívala občasné noční příhody s čůráním) musím říct že to tenkrát vzala dost dospělácky, dokonce mi nabídla že mě v noci vzbudí až půjde na záchod. Já to samozřejmě přijala. Dlouho jsme si povídaly znáte to ty holčičí plky, asi o půl dvanácté jsme usnuly. Petra opravdu slovo dodržela a asi o půl třetí mě budila na záchod."Romčo vstávej, půjdeme se vyčůrat." budila mě. Já naštěstí byla ještě suchá tak jsem vstala a vylezly jsme ze stanu. Petra odběhla za stan a začala si sundávat tepláky zároveň s kalhotkami. Řekla jsem počkej Já tady nemůžu čůrat mám přece plenu a když ji položím do trávy tak se orosí a bude studená. Ale Petra mě uklidnila že to udělá rychle a pak mě ji podrží.
Stáhla si tepláky i kalhotky ke kotníkům a začala čůrat, svítila jsem na ní baterkou, což mě po chvíli přišlo dost komické a tak jsem ji zhasla. Zvuk proudícího čůrání přestal ale Petra zůstávala pořád v dřepu.Jsi v pořádku, zeptala jsem se. Petra mi odpověděla že musí...
Nechápala jsem co a tak jsem se zeptala. Co musíš?? Kakat nemůžu to udržet, promiň asi jsme měli jít na ten záchod jak jsi říkala. No jo, ale nemůžeš se tady jen tak vykadit, jak to bude ráno vypadat?? Odpověděla jsem ji a pak mě to napadlo Rychle jsem si sundala tepláky a strhla ze sebe plínu přistoupila jsem k Petře ze zadu a strčila ji tu plínu pod zadeček.Petra nejdřív nechápala ale pak jí to došlo. Klidně se vykakej pak to odneseme na toalety a vyhodíme. Petra jenom potichu špitla "dík" a začala kadit. Bylo toho dost a celkem mazlavé. Když dokakala nastal další problém s papírem, řekla jsem jí ať se opatrně obleče, že pomalu dojdeme na toalety a tam se utře. Nic jiného jí nezbylo. Pomalu jsme došli na záchod (asi 300m od stanu) a Petra vběhla do kabinky, ani se nezavřela a naznačila mi že mám hlídat.
Obsah pleny vysypala do mísy a chtěla se utřít Sundala si tepláky s kahotkama a nešťastně řekla "Ale néé moje kalhotky jsou špinavé a navíc tu není papír". Proběhla jsem ostatní kabinky ale nic. Petra se zvedla z mísy přidržela si tepláky s kalhotkami u kolen a odcupitala k umyvadlu, nastavila si vodu, vystrčila prcku do umyvadla a začala se umývat.
V té chvíli jsem už seděla na záchodě a čůrala jak o život. Dočůrala jsem a Petra už byla umytá, Ještě si musím přeprat kalhotky a utřela si mokrý zadek a stehna do ručníku který byl původně na ruce. Když měla kalhotky čisté odešli jsem společně do stanu kde jsme se domluvily že nikomu nic neřekneme. Když jsem pak usínala měla jsem zvláštní pocit a cítila jsem vlhko mezi nohama.
Asi za dva dny jsem to řekla Petře, ta my prozradila že její pocity byly stejné. Strašně nás to obě vzrušilo, a začaly jsme se domlouvat na společném kakání.
Asi za hodinu se mi chtělo kakat, Petra byla taky dost plná, asi jsme se obě přejedly ke svačině. Oznámili jsme rodičům že jdeme na procházku a vyrazily jsme směrem k toaletám.
Zavřely jsem se společně do jedné kabinky, a já si zvedla sukénku a sundala kalhotky ke kotníkům. Předklonila jsem se a vyšpulila zadek nad mísu, Petra stála bokem a na všechno se koukala. Dnes vím že byla tak strašně nadržená, ale tenkrát jsem to tak nepoznala. Zatlačila jsem a začal ze mě vylézat sice měkký ale hodně velký bobek, když spadl do mísy tak se Petra chtěla vyměnit, ale já věděla že to není všechno a zatlačila jsem, měla jsem ten zbytek dost řídký a tak to země doslova vytrysklo. Petra to nevydržela a začala masturbovat. Já jsem byla hotová a tak jsem jí pustila, přičapla si na mísu a povolila svěrač. Šlo to z ní samo, taky to měla dost řídké, začala jsem si taky hrát s poštěváčkem.
To co Petra řekla mě dost překvapilo ale nakonec jsem přistoupila a strčila jí ukazováček do zadečku. Byla jsem moc zvědavá jaké to je a tak jsem na ni také vyšpulila prcku. Polilo mě horko.Rejdili jsme si prstáka v zadečcích, a obě jsem společně dostaly velký křečovitý orgasmus.
Obě jsem se složily na zem vedle mísy, byly jsme úplně vyčerpané, a na Petře bylo poznat že je neuvěřitelně šťastná (možná to byl její první orgasmus, stejně jako u mě.)
Do konce prázdnin jsme spolu zažily ještě spoustu, ale to vám povím zase příště

U nás doma

Ahoj lidi. Psali jsme vám vůbec, jak to funguje u nás doma? Spoustu příhod jsme popsali, ale naše společné soužití také stojí za zmínku. Velmi často se dívám na Martinu jak kaká a ona na mě. Když je příležitost někde v přírodě, kde se můžeme nerušeně pomilovat a jde to, kaká Martina při milování. Má vysoko vystrčenou prdelku a mezi přírazy tlačí. Já vidím jak se jí roztahuje zadní dírka, pomalu začíná vykukovat hovno a mám co dělat, abych se neudělal hned. Musím se držet a pomalu jemně přirážím. To je pak Martina rozdrážděná k nepříčetnosti a tlačí a teče... Když se oba uděláme, vytlačí většinou zbytky a pak ji pomiluji do prdelky a ona mi krouží prstem v prdelce. Nasedne si na obráceně na koníčka, roztáhne mi půlky a kouká, jak tlačím já. Pomalu jezdí po mém ptáku a prstem krouží okolo konečníku. Nikdy nevytlačím všechno. Většinou musím přestat a vystříkám se do Martiny a pak můžu pokračovat.
Když není taková příležitost, dívám se doma jen tak, jak kadí. I z toho dokáže udělat nádherné divadlo. Lehne si na záda na postel, prdelku přes okraj, já sedím pod ní, a tlačí pomalu abych z toho měl co nevíc. Někdy jí do prdelky strčím prst a cítím, jak se mi na něj tlačí tvrdé hovno. Pomalu klouže podle něj ven, roztahuje konečník a já jasně cítím jeho hrbolky. Někdy jí strčím dva prsty do jeskyňky, podeberu kousek hovna a přes stěnu pochvy ho táhnu ven. Někdy si Martina Klekne a vystrčí prdelku hodně vzhůru. To jí tam potom vejde vzduch a je vidět hodně hluboko do široce roztaženého konečníku, ze kterého tlačí ty své mohutné bobky. Já nejraději tlačím na zádech s přitaženýma nohama a s Martininými prsty uvnitř. Druhou rukou mi pak honí ptáka a to je slast. Nebo vleže na břiše a Martina leží na mě, hlavu má nad prdelkou roztahuje mi půlky a dráždí v konečníku. Někdy pro mě má připravené překvapení a když se vykadím, začne mi cosi strkat dovnitř. Někdy spray někdy umělé hovno, které jsme koupili pro tyto příležitosti.
Někdy se nám to povede i na veřejnosti. Jeli jsme v našlapaném motoráčku. Martina na sobě měla mini a kabát. Pošeptala mi do ucha, abych jí dal ruku do kalhotek. Držel jsem jí okolo pasu tak to nabylo ani moc nápadné, ale vůbec mě nenapadalo, co má v úmyslu. Prsty jsem jí nasměroval do kundičky, ale cítil jsem, že začala tlačit. Přemístil jsem se ke konečníku a nahmátl jsem otevřený konečník ve kterém bylo hovínko. Pomalu tlačila a hovno se posunovalo ven. Párkrát to zamáčkla zpátky. Ani na ní nebylo vidět, že by tlačila. Asi se jí chtělo už hodně. Pak to vždy povolila a hovno vylezlo zase víc. Už jsem ho měl plnou dlaň, když to Martina uštípla a mě zůstal v ruce pořádný kusan. Vyndal jsem ruku a rychle to schoval v kapse.
Další zážitky máme z auta, ale to moc často neprovozujem, protože je to nebezpečné. Nevím, kam mám koukat dřív a Martina z toho má švandu. Poposedne na sedačce a začne tlačit. Jednu nohu hodí přes druhou a sedne si na bok. Pak vidím, jak se jí otevírá prdelka a leze ven, jako u Martin obvykle, velké tuhé hovno. Chvíli si sním hraje a potom ho vytlačí na dlaň a vyhodí z okénka (pokud to jde, samozřejmě).
Když máme o víkendu volno, tak se plně oddáváme svým choutkám. Martina se vykaká a když je rozdrážděná, strká si do zadečku všechno možné. Jednou tam po nějakém snažení dostala malou láhev od Coly, jindy různou zeleninu a prostě všechno možné.
Tak takhle to chodí u nás doma. Ale nemyslete, taky se najdou chvíle, kdy jdem normálně na toaletu, ale tak časté to není.

Cesta z práce

Jedna krátká, ale velmi čerstvá. Stalo se mi včera (26.11.2002) v práci. Byl jsem tam déle, než jsem předpokládala. Dodělala jsem svou práci a čekala na další. Sedím si tak na svém místě, čučím do počítače a doufám, že přijdou brzo, abych se dostala domů před desátou. Dělám programovou analytičku v jedné nejmenované firmě. Na židli prosedím většinu své pracovní doby a tak si dělám pohodlí tím, že sedím na patách. No a takhle vystrčená prdelka přímo vybízí k tomu, abych ji občas trochu podráždila. Když už jsem tam tak nečinně seděla, začala jsem trochu tlačit. Šlo to. Prdelka se pomalu otevírala a hovínko se klubalo na svět. Většinou mám opravdu tuhou stolici, ale raději jsem to nenápadně zkusila. V místnosti sice skoro nikdo nebyl, ale opatrnosti není nikdy dost. Nahmátla jsem pod minisukní přes kalhotky tvrdý hrbolek. Bylo to tedy v pořádku, mohla jsem pokračovat. Opatrně jsem tlačila a pak to zatáhla zpátky. Takhle jsem si hrála hodnou chvíli, občas jsem tomu musela pomoct rukou (když mi to malinko ujelo). Zrovna když jsem měla prdelku pořádně roztaženou a koukal z ní větší kus, něž jsem mohla schovat, přišel šéf. Nechtěla jsem to uštípnout do kalhotek, tak jsem musela nechat zatlačíno. Počkala jsem chvilku, než se vykecal, předal mi dokumenty a odešel. Pak jsem to rukou zamáčkla zpátky (už se mi chtělo vážně kakat) a vrhla se do práce. Občas jsem ještě prdelku povolila., ale už jsem nemusela ani tlačit a lezlo to ven, tak jsem raději moc neriskovala. Asi za hodinu jsem byla hotová a vypravila se domů. Domů jezdím 4 zastávky městskou a pak 10min. pěšky přes park. Ne, nebojím se, není tam docela tma, ale světla taky ne. Jak jsem tak seděla v autobuse, už jsem přemýšlela o cestě přes park. Četla jsem vaše povídky a jedna mě inspirovala k tomu, co jsem chtěla vyzkoušet. Vystoupila jsem z autobusu a vešla do parku. Šla jsem pomalu a povolila prdelku. Kde jsem už cítila tlak na dírku. Ta se začala otvírat, ale při chůzi to moc nešlo, tak jsem trochu přitlačila a ono to začalo lézt. Zatáhla jsem to zpátky a nenápadně jsem si stáhla kalhotky. Strčila jsem je do kapsy u kabátu a pokračovala v chůzi. Znovu jsem trochu zatlačila a cítila jsem jak se mi rozestupují půlky a dírka se otevírá stále víc. Nikdo okolo nebyl, ale já jsem musela při chůzi vypadat dost blbě. Nevadí, mě to docela vzrušovalo. Když už koukal velký kus ven, cítila jak se mi něj třou půlky byla jsem rozdělaná jedna báseň, podlamovala se mi kolena a tekla jsem jak řeka. Vypadl mi první kus, ale prdelka zůstávala otevřená pro další, který jsem tlačila už větší silou. Šla jsem fakt pomalinku (no zkuste to někdy) a tlačila dál. Další kus mi už koukal mezi půlkami když jsem zpozorovala pár, který mě pomalu docházel. Předešli mě a mě vypadl další kus. Měla jsem sice mini, ale dlouhý kabát, tak to nemohlo být tak nápadné. Věděla jsem, že to není vše, ale při chůzi jsem neměla už sílu další vytlačit, tak jsem se ohnula, jako že si váži botu a tlačila jsem ten poslední kus. Chvilku to trvalo, ale cítila jsem ho už na krajíčku, tak jsem si sedla na bobek, upravovala si druhou botu a přitom jsem vytlačila zbytek. Byl to pořádný kus. Cítila jsem jak mám kůžičku kolem konečníku úplně napnutou, jak kopíruje hrbolky na hovínku a pak to vypadlo na cestu. Zvedla jsem se upalovala jsem domů. Tam jsem se vrhla na Pavla a po vášnivém milování jsem mu celou příhodu vyprávěla. Pavlovi bylo sice líto, že mě neviděl kakat, ale i on byl z toho vyprávění vzrušený a tak jsme se před spaním pomilovaliJeště jednou.

Tábor

Ráda vzpomínám na školní tábory, jako dítě jsem se vždycky moc těšila, takže když mi potom jeden z vedoucích nabídl že můžu jezdit i po základní škole tak jsem neváhala.
Po dosažení plnoletosti jsem pak začala jezdit jako pomocná vedoucí, a tam to všechno začalo.
Poprvé jsem se dostala do tábora (už jako vedoucí) který byl asi 8 km od civilizace.
Bylo to celkem fajn, pěkná jídelna, super stany, ale záchodky byly naprosto v dezolátním stavu. Hlavně ty dívčí, které jsme museli uvést mimo provoz.Zbyly nám tedy záchody dva a to asi pro 60lidí z toho 35děvčat.No celkem málo, nemyslíte??
Nastalo krizové řešení. Asi dvacet metrů za původníma záchodkama byla celkem skrytý flek obehnán křovím. Vysekaly jsme tam cestičku nachystaly pět lopatiček a udělaly provizorní WC dívky které se využívalo především na velkou.Lopatičky sloužily k zahrabání hromádky.
Asi v polovině táborového pobytu jsem dostala bolení bříška, a nemohla jsem se vykakat, bylo to dost nepříjemné.Když to trvalo už dva dny, uvařila jsem si čaj s účinky projímadla.
Všichni jsme ten den šli brzo spát protože jsme byly už dost unavení. Asi o půlnoci mě probudily dost silné tlaky v podbříšku a na konečník. Věděla jsem že je to konečně tady, popadla jsem toaleťák a spěchala do křoví. Když jsem tam doběhla slyšela jsem dívčí hlasy.
Byla to Magda s Jitkou, dvě nerozlučné kamarádky. Musely zrovna přijít protože zaujímaly nám holkám tak známou pozici, a při tom si povídaly. Bylo mi blbé tam vlítnout a vykadit se protože jsem věděla že to bude dost řídké a asi i hlučné.
Dobře jsem slyšela co si ty dvě říkají. Jitka si dřepla a hned začala čůrat,Magda měla trošku problém s tamponem ale za chvíli taky čůrala. Jitka dočůrala a bylo na ní vydět že to není konec pořád tlačila a mě bylo naprosto jasné co příde. Za chvíli jsem pozorovala v jejím rozkroku tlusté hovínko, asi měla dost problém dostat to ven. Najednou se ozvala Magda, trošku si prdla a řekla že má bolení a že to musí dostat ven.To už se ale ozývala moje střeva, tak jsem si sundala tepláky a do kalhotek jsem si strčila smotaný toaleťák abych si je nezašpinila.Jitka to konečně dostala ven a v druhé fázi vykadila docela pěknou hromádku řidší stolice. Bylo to moc vzrušující.Vzala papír a utřela se. Dost jsem se divila že se neoblékla, Magda vedle ní naříkala že to nejde a že má velké bolení. Jitka jí tedy řekla ať si lehne na záda a roztáhne nohy jako u doktora.Magda tak učinila ale ptala se Jitky co má v úmyslu.
To už jsem to já nemohla vydržet a začala to pouštět do kalhotek , papír naštěstí tlumil všechny zvuky a já cítila jak my to protéká až na spodní stranu stehen.
Mezi tím si Jitka sundala tepláky a kalhotky i s kotníčků a dala je bokem. Sedla si rozkročmo Magdě na bříško směrem k zadečku a začala jí roztahovat půlky a masírovat konečník.
Po chvíly začala Magda ze sebe vypouštět vzduch a bylo vidět jak se jí roztahuje zadeček.
Měla jsem velké štěstí ze svítil měsíc a já vše dobře viděla.Jitka špitla:"už to leze pořádně zatlač". Magda tedy zatlačila a vypadlo z ní opravdu velké a tuhé hovínko. Následovala druhá fáze tlačení která byla stejná jako u Jitky hodně řídké stolice.
Najednou se Jitka přehla a začala Magdě lízat poštěváček a strkat jí prsty do prdelky.
Magda byla vyděšená ale tolik se jí to líbilo že se nebránila, ale cítila že bude ještě kakat.Snažila se to Jitce říct ale ta ji řekla ať klidně tlačí.Magda se tedy uvolnila a začala strkat prsty do zadečku Jitce. To už jsem to nemohla vydržet a i za cenu toho že bude ostuda jsem tam vešla a navrhla holkám spolupráci. Byli dost překvapené ale neodmítly mě.
Sundala jsem si kalhotky a konečně se pořádně vykadila a při tom jsem se nechala dráždit Magdinou volnou rukou kterou jsem jí řádně pokakala.
Na Magdu to došlo po třetí a zatím co se nechala lízat d Jitky pustila na zem poslední zbytek své řidké stolice. Magda se otřásla orgasmem neskutečného rozměru. Jitka už měla taky na kahánku tak jsem jí řekla ať pořádně zatlačí. Vyšlo z ní také poslední kakání a rozlilo se Magdě po bříšku.Potom už jen stačilo strčit jí d zadečku dva prsty a orgasmus třásl také Jitkou.
Zbývala jsem já, Jitka se zaměřila na mojí mušličku a Magda začala pracovat na zadečku. Bylo to tak silné že už to nešlo udržet, a taky jsem se udělala.
Ležely jsme pokakané v trávě a bylo nám fajn. Já jsem cítila že na mě jdou další tlaky a že budu ještě kakat.Ani jsem se neobtěžovala vstávat a prostě se vykakala v leže.
Z Magdou a Jitku jsme se domluvily že to bude naše tajemství a utíkaly jsme nahaté a pokakané do řeky, abychom ze sebe smyly všechno to kakání a mohly se vrátit do stanu spát