Scenar

Perverzní milionář

Je léto, úterý 12. července a dnes se s našim zápisníkem podíváme za další slavnou osobností, trochu podivínem, introvertem a multimilionářem panem Magnussonem.

Dobrý den paní Magnussone,děkuji, že jste mě přijal ve vašem letním sídle. Máte překrásný dům, spoustu zeleně, výhled na jezero a úslužné služebnictvo.

- Nemáte zač. Rád spolupracuju s novináři. Vy máte ale vypracované bicepcy. Posaďte se.

Děkuji. My jsme se již dříve setkali u příležitosti otevření vašeho nového obchodu, tam jsme se bavili o vašem životním stylu a pozval jste mě se podívat. Proto jsem zde.

- Ano, opravdu? Je to možné. Prosím udělejte si pohodlí.
(pan M. si sundává saténový župan a odhaluje namakané vyholené tělo. Všímám si visícího péra, které patří k těm větším. Opatrně si sundám pouze triko a ukazuju hruď. Džíny si nechávám. Nechci hrát jeho hru)

Víte, netuším, co mám od Vás očekávat. Tohle je za hranicí novinářské etikety.

- Víte, užívám života, užívám peněz. A užívám i dívky.
(pan M mrkne do rohu, kde postává mladičká služka. Ta rychle přiběhne, není ji divné, že je pan M nahý. Ona sama na sobě toho moc nemá. Minisukýnka zakrývá akorát její mušličku. Má průsvitnou blůzu, přes kterou jsou vidět malé kozičky. Je bosa. Dívka si poklekne na všechny čtyři a začne panu M kouřit).

- Můžete ji mrdat. Má dobré vychování. To nejlepší. Ode mě. Každé ráno si roztahuje anál velkým kolíkem, abych do ni mohl pronikat bez lubrikantu. Snese i výprask, umí pít chcanky a učí se žrát hovna. Je děvka, stejně jako její sestra. Sperma hltá po litrech, už měla od šesti chlapů zároveň.
(Dívka mlčí, mlaskavým pohybem kouří panu M péro, kroutí zadečkem a vzrušuje mě. Hlasitě si uprdne a pan M se jen zašklebí. Zhluboka mu kouří ptáka až se zadáví a natrávené blitky stékají z úst na péro a pomalu po soplech kapají na podlahu)

Omlouvám se, asi jsme si nerozumněli. Jdu udělat rozhovor o vašem životním stylu. Nebudu rušit.

- Právě jej vám ukazuju. Co je lepší, než to vyzkoušet na vlastní kůži? Chci, abyste dnes byl mým hostem a okusil, co je to za život. Andreo přestaň a vyhul tomu novináři.
(Andrea, malá dívka, přestala. Ještě než přešla ke mně si stoupla a políbila pana M. Ten mlaskavě vysával zbytky blitek z jejich páchnoucích úst. Jemně mi Andrea rozepla džíny a stáhla trenky. Už mi trošku stál z té podívané. Napíchla si ptáka až do mandlí a začala opět sát. Pan M se usmíval. Pak vstal, přiklekl k ní a začal ji přirážet zezadu. Zadek měla roztažený, že mu to šlo samo. Já seděl na sedačce a nechával se kouřit. Jazykem mě dráždila na uzdičce a kroužila okolo žaludu. Jednou ručkou mě zlehka mačkala koule, byl jsem v sedmém nebi)

To tady tak máte pořád? Vždyť je deset dopoledne. Kolik takových máte? Jsou to spíš služky nebo šlapky?

- Tolik otázek a přitom si oba užíváme. Nechcete to nechat až na výřivku nebo až budeme v sauně? Miluju sex ve všech podobách a prakticky kdykoliv. Tyhle děvky za pár peněz udělají cokoliv, vydržuju si tady celou jejich rodinku – její sestru Evu a matku Petru. Jsou nadržené, dělají skoro zadarmo.
(Pan M mezitím přirážel rychleji, slova se mu zadrhávala až explodoval do dívčího zadečku. Dívka beze slova dále kouřila, vzrušovala, bylo to pro mě zakázané, perverzní, takhle zneužívat klienta.. Jediné, co dívka udělala je že si přidřepla a nechala mrdku vytékat z prdelky. Pan M se dychtivě vrhnul na zem a z části ze země, z části z jejího zadečku vysával své sperma.)

Perverzní rodinka?

- Ano, jistě. Přivedl jsem nádhernou Petru před pěti lety, když mi dělala erotické masáže v klubu a já věděl, že je ujetá na scat a na piss. O rok později mi vnutila i služby svých dcer – jedna z nich má právě vašeho čuráka v puse.
(Já ho moc nevnímal. Dívka byla hodně dobrá. Zastavil jsem ji v pravý čas, než bych explodoval do jejích úst. Podobně jako dříve se nadzvedla a vrhla se na pana M, aby s ním vyměnila sliny. Francouzský polibek byl plný slin – pan M měl zbytky své mrdky, které jazykem tlačil do dívčiných úst, dívka mu na oplátku dala pár blitků, které se jí vytvořily z hlubokého kouření.)

To jsou všechny tak zvrhlé? Že na počkání dokážou kouřit návštěvě?

- To jste ještě vůbec nic neviděl. Tohle je takový první chod, který mě nažhaví. Kouří pěkně, že? Vadí vám perverze?
(Odpověděl jsem mu tím, že jsem chňapnul po dívce a začal ji divoce líbat a vysávat zbytky v puse. Její sliny, zvratky i jeho sperma. Cítil jsem tu zvrácenou kombinaci. Dívka se na mě celou dobu dívala otevřenýma očima, jazykem posouvala hmotu do mé pusy.)

Ano, líbí se mi perverze. Mám rád piss a kaviár. Miluju zvratky a zvrácené věci. Třeba teď bych si rád dal chcanky.

- Ano, samozřejmě. Andreo, doufám, že něco v sobě máš..
(Dívka se postavila, trochu pokrčila nohy, zatlačila si na bříško a druhou rukou si poodtáhla pysky. Přistrčil jsem hlavu k její kundičce. Měla ji hladce vyholenou krom vrchní části, kde měla fialově zbarvené zastřižené chloupky. Dívka začala močit. Spíš bych mohl napsat chcát, protože jsem měl postříkaný celý obličej, hořká chuť mě pálila v očích, ale jinak luxusní nektar jsem hltal přímo do pusy. Pan M nás pozoroval, klekl si za mě a jazykem mě lízal na zadku.)

Hmmm, mňam.. Pane Margussone, co tam děláte?

- Lížu ti prdel, drž a vychutnávej chcanky. Já chci tvé hovna. Až Andrea dochčije, tak si je vezmu.
(Nikdy jsem nebyl tak nadržený a zároveň tak v rozpacích, jak dál. S chlapem jsem nikdy nespal, myslím, že jsem normální hetero, ale tohle bylo tak zvláštní, že jsem to mlčky přešel. Dívka dočůrala a trošku se odtáhla. Ale hned si lehla pode mě, mezi nohy a začala mi znovu sát ocas. Pan M mě plácnul přes zadek a já pochopil, že je řada na mě. Než jsem něco zmohl, do místnosti přišla další dívka. Asi sestra té služky. Byly přibližně ve stejném věku, stejně oblečené. Nebo spíše svlečené. Jediné, co je spojovalo, byl černý obojek ozdobený falešnými diamanty).

Dobrý den, těší mě.
(nepadlo mě nic lepšího, i když v té situaci to bylo jedno. Dívka – přepokládám, že Eva, byla nádherná Blondýnka, dlouhé vlasy ji sotva zakrývaly prsa. Na rozdíl od své sesty byla mnohem vyvinutější – prsa tak trojky, vztyčené bradavky. Okolo pasu měla maličké kalhotky, které spíše nezakrývaly než zakrývali její naprosto dokonale vyholenou kundu. Bylo vidět, jak se leskne, nejspíš si ji honila, než přišla)

- Dělej, ser. Chci tvá hovna
(Pan M měl zjevně chuť a já byl v extázi, zatlačil jsem a trošku si uprdl. Pan M, který měl ksicht zabořený v mém zadku mezitím prstil Andreu, která mě ho kouřila. Nemohl jsem ale pokračovat, Eva byla příliš vyzývavá, abych zmohl na něco jiného než že jsem ji popadl, zkroutil ruce dozadu a začal lízat kundu. Pak jsem se konečně uvolnil a začal srát panu M do pusy. Čerstvý závan hovna a bylo na světě. Spíš v jeho hubě. Malý hádek měl stočený na jazyku a zbytek mu trčel z pusy. Ohlídl jsem se. Nejspíš přestal Andreu prstit, že se ohlídla taky a přestala mě kouřit. Nadzvedla se a začala líbat pana M a zároveň cumlat zbytek hovna, který mu visel z pusy. Já najednou byl bez rozkuřovačky, tak jsem znovu strhl Evu, přikázal ji lehnout si na zem a začal ji tam klátit. Pan M seděl opodál a žvýkal mé hovno, Andrea si hovno vyplivla na jeho kládu a začala kouřit ten hnědý hnus.

Dělej, pojď sem.
(Přešel jsem na tykání a ukázal na pana M. Strhnul ze sebe Andreu a já mu přikázal nacpat Evě do pusy špinavého čuráka. Měl po erekci, takže rozvinul můj nápad tím, že si dřepnul nad Evu a než jí ho strčil do pusy, tak do ní začal chcát. Eva hltavě polykala zatímco jsem jí mrdal. Pak jí narval posrané péro až do krku. Nebyla moc připravena, protože jí zvratky vystříkly z pusy, dopadaly na kozy a na bříško. To asi byla výzva pro Andreu, která z posraným ksichtem přiběhla a začala lízat sestřiny zvratky z jejího bříška. Panu M asi nechutnalo, že se nepřipojil, znovu se od nás odpojil a začal si ho honit na gauči, hovnem zamazané ústa. Konečně jsem stříkal. Eva dostala přímý zásah do kundy, mám spoustu semene, takže hned vytékalo zpátky. Perverzní Andrea si nabírala na prstíky moji mrdku a smíchávala si to s blitky, které pak vkládala do úst. Slinila. Já jsem měl sice po orgasmu, ale stále děsně nadrženej, že jsem popadl Andreu a začal líbat. Cítil jsem svou mrdku, její sliny, hovna i zvratky od její sestry. Vysál jsem skoro celou pusu a spokl. Čurák se mi začínal zvedat. Ale já chtěl pokračovat. Holky zjevně měly pro chvíli pokoj, tak jsem zašel za panem M

Pokračujem, ty zvíře?
A začal mu chcát do pusy. Stále si ho honil a mlaskal. Pak něco chcanek vyplivl, spíše vypustil z pusy a stékaly mu po briše, bradavkách a dále na čuráka. Jak jsem psal, jsem hetero, ale v takové perverzní chvíli jsem se vážně neudržel a začal jeho vztyčeného čuráka kouřit. Cítil jsem vlastní hovna, jak mu ho dřív Andrea kouřila, svoje chcanky a jeho mrdku. Dříve než znovu začal stříkat. Mrdku jsem původně chtěl vyplivnout, ale nakonec jsem se rozhodl přesunout se k holkám a tam vypustit sperma pana M na bříško od Evy. Ještě stále bylo pokryté zbytky jejích zvratek. Neváhal jsem, jsem perverzní, nadržený, tak jsem nabral na jazyk ty blitky a žvýkal, sliny mi tekly všude. Naklonil jsem se i nad Evu a ten hnus jí pustil do huby. Obě sestry byly v tranzu. Obě, vlastně my tři, si pochutnávaly na chcankách, hovnech i zvratkách. Obě měly ruce zabořené v kundičce a sténaly, zatímco žvýkaly perverzní obsah ve svých ústech. Pan M k nám přistoupil a začal všechny kropit svým zlatavým mokrem, pár hltů jsme si nabrali a spláchli tak hnusný (mňam) obsah z pusy. Andrea nejspíš nad neustálým roztahovaním zadku neudržela svoje hovna a ty dopadaly na podlahu, na Eviny nohy. Další kolo perverznosti mohlo začít.. A to ještě nepřišla jejich matka – Petra.

Nechceš si to taky někdy zkusit? Výměna slin po hlubokém kouření, piss, lízání análku, nebo i něco víc? Písni na urinator@seznam.cz.

---

Scenar - povídka

Měla by jsi na sobě bílé tílko a jenom tělové silonky pořádně špinavé od nošení. Ležela by jsi na posteli, byla by jsi pořádně cítit a hrála si přitom přes silonky se svoji kundou. Byla by krásně mokrá a i přes silonky by bylo vidět, jak seš nadržená a jak Ti teče. Pořádně by sis ji masírovala a já stál vedle u postele a v boxerkách by mi tvrdnul. Ještě ale než by mi ztvrdnul úplně, tak bych Tě celou pochcal. Stáhl bych si je, namířil svým čurákem přímo na Tebe a začál chcát. Pořád by sis kundu honila, chcanky by Ti na ni dopadaly a za chvíli by jsi měla celé silonky a tílko úplně mokré a pod Tebeou by byl na posteli pořádný mokrý flek. Otevřela by jsi pusu a nechala si nachcat i do ní. Měla by jsi mokré i vlasy a celý obličej.

Pořád bych stál u postele, přestala by sis ji na chvíli honit a začala mi lízat tvrdýho čuráka přes boxerky. Mezitím by po Tobě chcanky stékaly a vsakovaly se do prostěradla. Jednou rukou by sis hrabala v kundě v silonkách a druhou mi ho honila přes boxerky. Pak bych si vlezl k Tobě na postel a dřepla by sis nad můj obličej a ojížděla se svoji kundou o můj nos a potom si ji nechala pochcanou přes silonky lízat. Udělal bych Ti do silonek malou díru a začal Tě šukat dvěma prsty a lízat u toho poštěváčka. Ruce bys měla za zády opřené o postel vrtěla by ses svojí kundou nad mým obličejem a do toho pustila chcanky. Pořádně by to z Tebe vytrýsklo. Zcákalo by mi to celý obličej. Hned bych je pil a nepřestával dál lízat Tvoji kundu. Teklo by mi to po bradě, na krk, hrudník a vsáknulo by se to do postele. Jednou rukou bys byla opřená o postel, druhou si honila kundu a ojížděla bys mě zadkem, abych Ti lízal pochcaný silonky.

Stáhla bys mi boxerky, pohonila mi tvrdýho čuráka a pak by sis ho vrazilo do kundy a nechala si ji chvíli ojíždět. Sundala by sis u toho tílko a plivala si na prsa. Krásně by Ti sliny stékaly přes ně, břicho až na kundu. Pak by ses otočila, vystrčila zadek a řekla, že ho chceš taky pořádně ojet. Udělal bych Ti do něho druhou díru a pořádně Ti ho nejdřív prolízal. Cítil bych tam Tvoje hovna a hned bych do něho vrazil svýho čuráka. Mrdal bych Tě do zadku, co to jde. Tvoje hovna by se mi na něho narážela a cítil bych, jak je pořádně hnědý a kolik hoven v sobě máš. Začala bys u toho srát a tlačila svoje hovna přes čuráka ze zadku ven. Na chvíli bych ho z tebe vytáhl. Byl by celý hnědý a koukal bych jak sereš. Uchcávala bys u toho pod sebe do postele, tak bych ho pod Tvoji kundu na chvíli strčil. Otočila by ses, srala pořád dál a začla mi kouřit špinavýho pochcanýho čuráka. Honila bys mi ho a vyžívala se na něm, vrážela si ho do pusy co nejdál až by Tě natahovalo.

Postel by byla mezitím pořádně prochcaná a pořádně by smrděla. Všude by byl smrad z hoven a chcanek. Strčila bys sis ho do krku tak hluboko, že by jsi to nevydržela a vyblila se mi na čuráka. Stékaly by z něj blitky, tak bys na něho hnedka naskočila a nechala se mrdat do kundy. Kozy by Ti pořádně nadskakovaly a oblizovala by ses u toho jak ta nejzvrhlejší děvka. Kdykoli by se Ti chtělo, tak by sis u toho strčila prsty do krku a vyblila se na svoji mrdající kundu a na mě.

Vzala by jsi kus hovna, a čichala k němu a lízala ho. Pak by jsi ho rozetřela v ruce a mazala posraný ruky po mém těle. Honila bys mi s něma čuráka, za chvíli by byl pořádně hnědý, koule i zadek. Byla by to pořádná hromada. Vytřela by sis hovnama pořádně i svou piču. Pořádně by sis ji zamazala, i zadek by sis vytřela. Pomáhal bych Ti hovna mazat i po silonkách, nohy bys měla celý posraný. Mazala by sis to i po kozách a rozmazali bysme si to i po obličeji. Celí bysme byli hnědí.

Prostěradlo by se mazalo hovnama a dělaly by se tam louže od chcanek a blitek. Uchcávali bysme, aniž bysme se nějak obtěžovali. Ležely bysme v nich, Ty s roztaženou posranou pičou a nechala bys se do ní pořádně mrdat. Vrážel bych Ti ho do kundy co nejhouběji. Šukalibysme v těch sračkách na všechny způsoby. Jak bysme měnili polohy, tak by ses mi vždycky na něho vyblila a mrdali bychom dál. Byli bychom pořádně zpocení a ulepení po všech orgasmech, váleli bysme se ve sračkách a Tvoje kunda a můj čurák by byli v jednom ohni. Kdyby Tě přepadla chut, strčila by sis kus hovna do pusy, začalo si ho žvýkat, mlaskala u toho jak kurva, pořád bysme šukali v těch sračkách a začli se do toho líbat a vyměnovat si ty rozžvýkaný hovna společně se slinama z pusy do pusy.

Vyválel bych Tě v té posteli ve všech těch hovnech, chcankách a blitkách několikrát. Klekla by sis na všechny čtyři, vystrčila pořádně prdel a nechala se brutálně ojíždět ze zadu. Chytl bych Tě za vlasy až by Tě to zabolelo a projela Tebou vlna dalšího vzrušení . Vrazil bych Ti svýho špinavýho čuráka do posranýho zadku a tvrdě Tě do něho mrdal a strkal Ti ho co nejhlouběji. Chcala bys u toho pod sebe, mastila si piču a byla pořádně hlučná a prostá. Tekla by Ti z ní mrdka po předchozích orgasmech a silonky by jsi měla úplně hnědý. Střídal bych rychle Tvoje díry a šukal Tě do zadku a do kundy. Napětí by se ještě víc stupňovalo, chtěli bysme se ještě jednou udělat. Natahovalo by mě, jak bych Tě viděl, jak jsi celá posraná a prošukaná a vyblil bych se Ti u toho mrdání na záda. Stříklo by Ti to i na vlasy a byla bys celá od blitek. Jen by ses oblízla a přirážela dál. Blitky by Ti tekly po zádech na postel, uchcávala by jsi u toho a sama se snažila ještě vyblít. Každou chvilku bysme se znovu udělali. Ještě rychleji bysme začali přirážet, byli bysme jak zvířata. Vyletěly by z Tebe další blitky a lehla by sis do nich hlavou. Pořádně by jsi proti mně přirážela. Cítili bysme jak to na nás jde. Začlo by mi v čurákovi cukat i Tvoje kundička by se pořádně stahovala a chvěla. Byli bysme úplně zběsilí. Udělala by ses pár vteřin přede mnou, já hned po Tobě a nastříkal bych Ti to ze zadu na celou kundu, zadek i záda. Unavení po vyčerpávajícím mrdání a po všech orgasmech bysme spadli do postele do těch všech sraček a jenom se tam tak váleli…

Chtěla bys něco podobného zažít? Písni... urinator@seznam.cz