Sestra

Mám mladší sestru. Je jí dvacet a o kluky nemá nouzi. Má špinavě dlouhé vlasy a ráda nosí provokativní oblečení. Jsem z ní často vedle, když po bytě chodí pouze v maličkých tangách a přes vrch má roztrhaný topík. Často mě provokuje u televize, kde takto spíše neoblečená sedí a já se nemůžu odtrhnout od jejího klína. Moc se neholí, takže chloupky jdou i přes ty tanga vidět. Ráda mě provokuje. Myslím, že jednou si schválně vzala svoje rajcovní mini, které nezakrývají moc a posadila se naproti mě. V jednu chvíli jsem uviděl i jeji mokrou píču, když se natahovala pro brambůrky na stole.. no jak říkám, je to kus.. a to nejlepší mělo ještě přijít..

Minulý víkend naši odjeli na chalupu. Bylo náádherně. Docela jsem si přispal. Minulou noc jsme pařili s kamarády na diskotéce, tak jsem ještě cítil alkohol. Ještě takto utahaný jsem ráno šel na velkou. Překvapilo mě, že se na záchodku svítilo. Bylo docela brzo, i když naši už byli pryč. Ségra to být nemohla, taky si ráda pospí.. nebo že by přece?

Zaklepal jsem a nečekal odezvu. Asi někdo zapomněl zhasnout. Nic jsem neslyšel, tak jsem vešel. A viděl jsem ji. Kalhotky stažené ke kolenům, jak si tam dřepí na míse, jednu ruku v kundičce a tu druhou.. uff.. tam dole.. si šimrala anální dírku nebo co. Koukala na mě v tranzu, bylo vidět, že je hodně rozdělaná a i podle té lesknoucí zarostlé píče bych tipoval, že byla blízko, když jsem vešel.

Překvapilo mě, že se nebránila, že mě hned nevyhodila. Naopak dělala, jako bych tam nebyl a prstila se dál. Asi nic nevnímala. A pak přišlo něco, co změnilo můj život. Vytáhla ruku zpod zadečku a viděl jsem zřetelně, jak má dva prstíky hnědé od hovínek, jak si je začíná očichávat. Stále se prstila.
Najednou zavřela oči a strčila si oba ty prstíky do pusy. To bylo na mě moc. Stál mi v trenýrkách.Přistoupil jsem k ní a začal ji strkat prstíky mezi nožky. Chtěl jsem se dostat k řiťce. Chtěl jsem ji dráždit na zadečku, aby se mohla přitom prstit.
Překvapilo mě, že nic nenamítala, stále měla zavřené oči a lízala si hnědé prsty.. Cítil jsem, že má hodně otevřený zadeček a tak jsem se odvážil zasunout do něj prst. Vklouzl tam hodně rychle. Narazil jsem na něco tvrdého.

V tu chvíli otevřela oči a asi si uvědomila, co dělá. Ale asi se ještě neudělala, protože místo aby se nějak zakryla sklonila ke mně hlavu a začala líbat. Cítil jsem její sliny a hlavně hovínka a byl jsem děsně vzrušenej. Líbali jsme se dlouho, jazykem jsem ji zkoumal celou pusu a vychutnával pach jejich exkrementu.

Konečně se odtáhla. Já pro jistotu taky vytáhl prst z jejího análu a čekal na její reakci. Ona se nepřestávala prstit a svými špinavými prstíky mi pomalu sundala slipy, pod kterými se tyčilo masivně naběhlé péro. "Pokračuj", byla její první slova a já věděl, že si s ní můžu dělat co chci. Když ji nevadí můj prst v zadku, tak bude hodně zvrácená i jinak.

Začala mě kouřit. Nejdřív jemně jazykem dloubala do špičky mého žaludu a chutnala mou předmrdku, která mi zalívala celý žalud. Pak jej trošku pokousala a nakonec se její ústa otevřela a ona ho vzala celý do pusy. Špinavou ručkou mě hladila koule, které si pravidelně holím. Její kundička se nyní leskla od šťáv neřesti.

Já mezitím jsem se zaměřil na její zadeček. Slizská řiťka, která se již sama otvírala mě doháněla k šílenství. Navíc můj prstík brzy vystřídaly dva a brzy jsem narazil na něco tvrdého. Věděl jsem, co to je. Věděl jsem, že to chci. A že to chce ona. Nebo ne? Nebude spolupracovat, bude se jí to hnusit? Raději jsem na nic nečekal a špičkou prstu jsem nabral nejbližší bobek a pokusil se ho vytáhnout.

Cítil jsem, jak se mi lepí na prsty, ale nakonec jsem ho trošku zdeformovanej dostal ven. Byl nádhernej, hlavně kvůli tomu, že byl od ségry, zvrácené, nádherné a byl celý můj. Ségra mě stále kouřila, a když ucítila, co jsem provedl, že jsem taky tak perverzní a zvrhlej, jako ona, začala mě kouřit ještě intenzivněji a nabodávat svou pusu na mou kládu.

Než jsem stačil svůj prst dát k nosu a puse, abych mohl vychutnávat její aroma a vůni, setra mě znovu překvapila svou zvráceností. Jak se nabodávala tak intenzivně, podráždila si mandle a to dalo pokyn k dávení a hlavně zvracení. Neviděl jsem ji do tváře, protože jsem byl zaměstnanej něčím jiným, ale cítil jsem, jak Její alkoholová večere, nebo co to měla večer, šla hodně rychle ven.

Přes mého ptáka začaly stříkat zvratky. Obrátil jsem se na ni a přitom vytáhl z pusy ptáka. Viděl jsem hodně rudý obličej a ústa, ze kterých dopadávaly na zem poslední zbytky zvratků. Přestala se prstit. Mě pořád stálo péro, nyní pokryté drobnými kousky nenatráveného jídla a zalitého mazlavou hmotou, která děsně páchla. Celá místnost páchla. Oba jsme páchli.

Zjevně jsme nevěděli, jak dál. Neznali jsme se. Nevěděli jsme, co kdo má rád. Jestli to ten druhý nepřehnal. Její oči kmitali mezi mýma, špinavým pérem a zemí, kde byla kaluž zvratek. Nakonec jsem to rozhodl já, když jsem se osmělil přitáhl ji k sobě. Myslím, že tehdy šlápla to těch zvratek bosou nožkou.
Klopila oči, ale já věděl, že to chce. Začal jsem ji líbat. Cítil jsem její zvratky a o to rajcovnější to bylo. Kalhotky měla u kolen jak kurvička a navíc pěkně znečištěné svým předešlým výstupem. Zavírala oči, když jsem ji jezdil v ústech a hledal podobně jako předtím zbytky.. V jedné ruce jsem stále držel to hovínko, druhou rukou jsem si držel za vlasy, aby neuhla. Vychutnával jsem si tuto zvrácenou chvíli.

Odtrhli jsme se od sebe. Chtěl jsem ji ukázat, jak jsem zvrácenej a tak podobně jako ona předtím. Taky jsem si vsunul prsty do pusy. Ona sice měla prstíky jen hnědé, já navíc jsem tam měl bobek. Obě věci pocházely z jejího zadku. Koukal jsem na ni a čekal reakci. Dívala se na mě, jak její hovínko cumlám, jak se rozpouští na jazyku a jak se mi barví zuby do hněda.

Neudržela se a chtěla taky.. své vlastní hovno chtěla.. zvrácená.. líbali jsme se .. znovu.. a při jednom takovém polibku jsem ji strčil poslední zbytky hovínka do úst.. přijala ho.. zavírala oči, když zkousla a cumlala. Díval jsem se na ni, jak labužnicky mlaská a znovu a znovu převaluje exkrement v puse. Vypustila i trošku slin. Hnědých.

Oba jsme slinili. Nakonec tu slizkou hmotu spolkla.Koukla na mě. Jsme zvrácení. Je to šílené. Chtěla víc. Dřepla si na kachličky přímo do svých vlastních zvratků. Zatlačila a po chvíli krásné hovínko, které se trošku rozlomilo na půl, z ní vyšlo a leželo tam. Do nosu se mi dral smrad z výkalů smíchaných se zvratky. Byli jsme přece jen na záchodě, kde je málo místa a tím víc intenzivněji to vše působilo.

Tentokrát jsem ji chtěl překvapit já. Rajcovaly mě ty zvratky, které nechala bez povšimnutí. Lehl jsem si na břicho a jazykem nabíral a ochutnával. Smrdělo a chutnalo to strašně, ale o to víc jsem to chtěl. Ségra byla překvapena, chtěla mi nabídnout hovínko a já pojídal zvratky. Nakonec to vyřešila tak, že vzala svůj bobek, vytřela s ním podlahu pokryté blitím a vsunula mi do pusy.

Bylo to tak odporné, že jsem měl péro napjaté, jako nikdy předtím. Bylo stále pokryté hlenem, který v nepravidelných kapkách dopadal na zem. Žvýkal jsem tu hnusnou hmotu a byl jsem blízko extázi. Ségra se znovu začala prstit a zároveň mě kouřit. Nemohl jsem vydržet dlouho. Tak chlípný okamžik jsem vživotě neměl a tak má mrdka brzo spatřila světlo světa.

Pochytala ji všechnu. Do té zvrácené pusy jsem stříkal dlouho. Nepřestával jsem vychutnávat hovínko spojené s blitky. Ségra si dřepla na mě a po malém proudu mi z úst do úst nechala stéct mé vlastní sperma. Bylo to fakt zvrácené. Péro už mi nestálo, ale stejně jsem byl nažhavenej. Mrdku v ségřině puse jsem měl poprvé... a vůbec ji neochutnala..

Zvedl jsem se a vůbec se se ségrou nepáral. Položil jsem ji na studené kachličky, které pokrývaly zvratky. Její vlasy rychle nasákly tu vláhu a hlavně ten smrad. Sklonil jsem se nad ni.. Očima jsem se jí ptal, zda můžu udělat, co jsem zamýšlel. Ona spíš oči přivírala a oběma rukama se prstila. Dva prstíky v kundičce a jeden v zadečku.

Přiblížil jsem pusu k její a pomalu začal pouštět celý obsah. V puse se mi míchali její zvratky, hovno a sperma.. Chtěl jsem ji tak vidět. Chtěl jsem vědět, jestli je tak zvrhlá jako já.. Nastavila ústa a já pomalu přesouval páchnoucí hmotu. Naše rty se skoro dotýkaly. Cítil jsem její smradlavý dech. Nevydržel jsem to a začal ji znovu líbat.

Naše sliny začaly rozpouštět ten hnusný obsah v puse. Chtěl jsem, aby to spokla, tak jsem se na chvíli odvrátil, abych pozoroval, jak daleko zajde. Nezklamala. Se zavřenýma očima začala obsah intenzivně žvýkat a kousat aby jej pak po chvíli spokla. Měla tvář pokrytou zaschlými zvratky, stejně tak jako vlasy. Líbila se mi.

Jak tak ležela ve stísněném prostoru na kachličkách. Trošku se přitáhla ke zdi a nadzvedla se. Kolena do výšky ukázala svou obnaženou chlupatou píču. Kalhotky ležely opodál. Viděl jsem, že opět tlačí.. tentokrát ale její "surovina" nevycházela ze zadečku, ale z kundičky. Ta malá zvrácená mrcha totiž začala čůrat. A přímo na své tělo dokonce chvíli i do svých úst!

Uplně mě dostala. Tohle jsem nečekal. Vypadalo to, že to má nacvičené. To znamená po celé ty roky.. tohle bylo její tajemství.. Zlatavá tekutina se rozlévala po kachličkách a já jsem to nemohl jen tak nechat bez povšimnutí.. Strčil jsem jí ústa do proudu a mohutně se napil. Měla skvělé chcanky. Lepší než moje. Dvakrát se mi podařilo se napít a spolknout.

Moje péro znovu stálo.. To mě fakt rajcuje. Nahá ségra pokrytá všemi lidskými exkrementy, které existují. Došlo mi, že zatímco já jsem se udělal, ona ještě ne. A pak to přišlo.. její orgasmus přišel ve vlnách, nejdříve se začala šklebit a pak se její tělo roztřáslo v mohutné extázi, při které v sobě nic neudržela a dokonce začala i znovu čůrat a kadit.

Po chvíli byla už spokojená. Ale já ne. Chtěl jsem, aby vyzkoušela i moje dary. Váleli jsme se v těch sračkách a v příšerném zápachu, ale bylo nám to jedno. Lehl jsem si nad ni do 69. Pusou a jazykem sem jí sál kapající kundičku a dráždil zadeček. Nebránila se, naopak jsem cítil její jazyk na mém análu. Když to tedy chtěla.. byl jsem nadšen.

Zatlačil jsem trošku, ale výsledem bylo jen moje chanky, které dopadaly na její bříško a kozičky. Ona s nadšením směřovala proud moči i do pusy a poprvé vychutnávala můj zlatý déšť. Já bych si dal taky, ale nechtěl jsem, aby mě přestala dráždit na zadku. Nepřestala ani když mi vypila snad půl litru chcanek. Jazykem mi kroužila okolo análu a snažila se dostat dovnitř.

Zatlačil jsem tedy víc a první dávka hovna na sebe nedala čekat. Chytala ji přímo do huby. Dlouhé cca 10 cm ji přesahovalo ústa a tak když jsem se otočil, bylo jasné, co musím udělat. Ona na to přímo čekala. Znovu jsme se líbali. Nabral jsem si konec svého hovna do pusy a nechal jej rozpouštět stejně, jak to dělala ona. Dívali jsme se na sebe a vrněli blahem.

Nebylo na co čekat. Takovou perverzní děvku je třeba ošukat. Ležela na zemi, kde to klouzalo od blití. V puse jsme měli společné hovínko a páchlo nám z úst jak z nejhoršího nádražního hajzlu. Byli jsme v extázi. Instinktivně jsem našel její kundičku mokrou od šťáv a chcanků a taky trošku od zvratek a začal jsem do ní bušit. Líbat jsme se nepřestali.

Ani když jsem stříkal. Nevytáhnul jsem to z ní. Chtěl jsem, aby to z ní kapalo všemi otvory. Z úst ať stékají sliny spojené s hovnem, mrdkou a chcankama.. Tělo pokryté zvratky, potem a chcankama.. Chtěl jsem tam s ní být věčně.. Vychutnat si tu chvíli, kdy můžem dělat sprosťárny, vnímat ten smrad. Dělat zakázané věci..

A co ty? Krásná neznámá, co tohle čteš? Jsi mokrá od toho čtení? Já jsem, když to vymýšlím a píšu. Chceš být někdy v kůži mé sestry a oddávat se podobným nechutnostem? Nebo jen třeba piss na tělo? Dráždit análek? Kakat přede mnou a prstit se? Napiš mi.. rád budu rozvíjet tvé fantazie stejně jako jsem rozvíjel ty se svou sestrou..

Část II.

Od té příhody na záchodě se ke mě ségra chovala naprosto jinak. Byla víc nažhavená, vůbec jí nevadilo přede mnou zahalená. Provokovala mě neskutečně. Shválně se polila mlíkem, stékalo jí po bradě a vpíjelo se do bílého trika a tvořilo na jedné straně jejího těla mokrou skvrnu. Tak dlouhou, aby odkryla vztyčenou bradavku. Já jí pokradmu sledoval a schválně stupňoval to napětí mezi námi. Chtěl jsem, aby mě sváděla, aby si sama řekla, co chce, aby odkryla své touhy, ukázala perverzní sny... abych ji mohl dostat podobně do extáze, jako na tom záchodě.

Kdesi viděla video, jak holky chčijou venku mezi lidma a hrozně to chtěla zkusit. Nic jsem netušil, když mě pozvala do mekáče na večeři. Byla to menší provozovna, málo lidí, hodně místa, nekvalitní osvětlení. Vybrala si to schválně. Koupili jsme si oba menu a kecali o nějakém filmu. Ona se stále nenápadně koukala okolo sebe až pak mi došlo, že chce si splnit svůj sen.

Šáhla pod stůl a stáhla si legíny zruba do poloviny stehen. Já jsem byl před ní, ale koukal jsem po straně stolku, co dělá. Očima kmitala ze strany na stranu. Pak nenápadně už jej jednou rukou si odhrnula malinké gaťky, které, jak jsem zjistil později, schválně nosila obráceně - úzkým proužkem zarytým mezi pysky. Lesknoucí zapařená kunda na mě vykoukla, zarostlá zapáchajícími chloupky.

Myslel jsem, že se vychčije a bude to. Ale ona si nechala legíny stažené, tangáče na stranu a jednu nohu si zaklesla před sebe na židli a tak roztáhla nohy. Jak v pornofilmu. Dívala se na mě a s klidem si vzala hranolku a začala si jí třít poštěvák. Viděl jsem, jak malinko povyrostl. Sůl jej dráždila stejně jako mě. Nakonec přestala a dala si ji do pusy jen aby ji mohla ocumlat a tentokrát vrazit do své píče.

Přes chloupky nebyla skoro vidět. Viděl jsem, jak tam postupně vkládá snad deset hranolek. Nádherný výhled na ségru, jak naprosto bez problémů má roztažené nohy na veřejnosti a cpe si hranolky do kundy. Postupně si je pak vyndávala, naklonila se ke mě a krmila mě jima. Cítil jsem její šťávy neřesti, musela fakt téct. Taky mě to bralo. Poslední kousky jsem si bral sám. Odolal jsem pokušení sklonit se a nabrat si to přímo do pusy.

Ségra až teprve poté si zatlačila na břiško a kapku po kapce, později i chcanky po chcankách začala chcát na kachličky. Já se rozhlížel kolem sebe, ona byla v tranzu, nevadilo by jí, kdyby ji někdo viděl. Proud moči tryskal kolem mě. Žluté kapky se zachytávaly na tmavých chloupcích okolo a většina dopadala na zem a tvořila loužičku, která mohutněla.

Hodně mě to vzrušovalo, taky se mi líbí chcaní venku, kde vás můžou vidět a chytnout. Ségra se znovu natáhla legíny, ale já jí chtěl taky něco ukázat. Vzal jsem poloprázdný kelímek od koly, oddělal víko a nenápadně vsunul pod stůl. Měl jsem šortky, tak nebyl problém si je taky trošku sundat a čuráka nasměrovat do kelímku. Neviděl jsem pod stůl a nechtěl jsem zbytečně plýtvat chcanky, tak jsem pomalu pouštěl do kelímku, kde se míchala kola a moč.

Ségra mě s přivřenýma očima fascinovaně sledovala. Já jsem dochcal a znovu postavil kelímek na stůl. Hladově se po něm vrhla, vzala brčko a začala nasávat lahodnou chuť chcankové koly. Dostalo se i na mě, a já několikrát natáhl do brčka svou vlastní tekutinu. Mňam. Teplé chcanky a vychlazená kola. Ještě to chtělo citron :) Ségra začala slinit a vůbec ji nevadilo, když toho pár steklo po bradě, na triko a na stůl.

Dopili jsme a dojedli a já dostal poslední nápad toho večera. Zuli jsme si boty a dali bokem. Pozoroval jsem ségřiny propocené nožky a šlapku. Na můj pokyn šlápla do louže pod náma. Do louže s jejíma chcankama. Vychutnávala tu perverzní chvíli. Nadzvedla nožku a strčila mi ji před nos. Viděl jsem, jak chcanky znovu dopadají zpátky do kaluže, ale dost jí zůstalo na prstíkách a mezi nimi.

Nerozmýšlel jsem a začal jemně kroužit jazykem po její kůži. Vnímal jsem smrad zapařených nohou, zpocených a smradlavých, který se mísil s čerstvě nastřikanými chcanky. Špičkou jazyka jsem jezdil po ní a hledal nahořklou vůni moči. Stejně jsem moc dlouho nevydržel a vložil si prstík do pusy a cumlal. Cítil jsem špínu nohou, pach její kůže. Čurák mi stál v pomyšlení, co to zas děláme. Cumlal jsem jí nožky a koukal na zarostlou kundu. Péro mi stálo.

Po důkladné očistě mi podala i druhou nožku a já opět cítil čerstvý smrad. Potila se i na lýtku a na kotnících, tak jsem neodolal a lízal ji i na těch místech. Byla v extázi, hlavu zakloněnou a zhluboka dýchala. Bradavky i přes triko byly zřetelně vidět. Asi to nevydržela a začala mě líbat a chutnat svou chuť. Rukama mi hrabala v rozkroku a třela vztyčený ocas.

Nakonec jsme se přeci jen odtrhli, vzali boty do ruky a oba šlapali do chcankové kaluže. Ruku v ruce jsme odcházeli z mekáče a zanechávali za sebou viditelné šlapky moči.. Šli jsme zpátky na vlak, zpátky na chatu, kde jsme trávili prodloužený víkend s rodiči. Ti kdyby nás viděli ...

- "Chci to dělat ve vlaku", prohlásila odhodlaně.
- Co?
- Cokoliv, čím víc zvrácené, tím líp.
- Ty jsi šílená.
- Možná, ale děsně nadržená.
- A co když nás chytnou?, měl jsem starost.
- Nasrat, zahihňala se nad vtipem.
- Né vážně...
- Může se k nám přidat, znovu se usmála.
- Mě už stojí čurák, když na to pomyslím.
- A mě se zase chce srát, tak se těš ... prohlásila zvrácená ségra.

Vstoupili jsme na peron, stále na boso. Špína se nám lepila na šlapky, které byly úplně černé. Lístky jsme měli zpáteční, tak jsme v pohodě nastoupili. Prázdný vagon, možná i prázdný vlak, .. jen nějakej kluk, kterej si četl knížku.

Tomu určo nebudou vadit naše sprosťárny, prohlásila a sundala si triko. Obdivoval jsem její odvahu, ale hlavně pevné kozy, opálené trojky, které končily tmavě se tyčícími bradavkami. Pohodlně se usadila, spíše ležela a dělala, že se opaluje. Čekala, co udělám. Přemýšlel jsem, kdy asi přijde průvodčí. Kčertu s ním. Stáhl jsem si šortky a vytáhl ptáka. Už se natahovala, aby mi ho vyhulila, ale já nechtěl.

Kola z mekáče udělala svý a já začal chcát na její kozy. Schválně je nastavovala do proudu. Většina moči ji pak stékala po vypracovaném břišku, na okraj legín a pak na špinavé sedadlo a na zem. Uslyšel jsem dopady kapek a znovu uviděl známou louži chcanek, tentokrát mých. Ségra se posunula níž, aby proud zasáhl i hlavu a tak dostala dávku přímo na obličej, do nosu, do vlasů a hlavně do pusy. Mlaskala, když polykala, ale nestíhala, tak jí polovina vytékala z pusy.

Vlasy měla silně zmáčené, účes už neexistoval. Jako by vzešla ze sprchy. Smradlavá, zpocená, pochcaná. Začala si strkat prstíky pod legíny a bezostyšně se prstit. Zavírala oči a potichu trošku vzdychala. Vypíjela mě snad minutu, fakt jsem chcal dlouho po té litrové kole. Na závěr jsem šlápl špinavou nohou do chcanek a stejně jako ona předtím jsem jí nechal olízat. Tentokrát byla hodně špinavá, šli jsme bosi venku, byly tam drobné kamínky, špína z nástupiště, špína z linolea ve vlaku.

Ale mlaskala, snad od těch chcanků, se kterýma to bylo smíchané. Prstila se a lízala mou nožku. Prstík po prstíku čistila tak, že nejprve jej vsunula do úst a poté jemně zkousla, aby ji neujížděl a jazýčkem přejížděla v rytmických pohybech dolů a nahoru a vychutnávala smrad a špínu. Legíny už měla hodně stažené dole a byla vidět její lesklá píča a snad tři prstíky v ní.

Nechala toho, chtěla šukat. Nemohla vydržet bez šukačky. Mokré péro už stálo, tak nebylo co řešit. Kluk nejevil o nás zájem. Překvapila mě. Kompletně se svlíkla. Byla fakt nadržená, legíny letěly na sedadlo za námi. Já zůstal v triku. Sešla ze sedadla a posadila se na zem do mé kaluže. Nakonec si do ní celá lehla. Na špinavou a nyní i prochcanou podlahu ve vlaku. Roztáhla nohy a čekala na mě.

Když jsem uviděl svou ségru, jaká je doslova špinavá coura, nemohl jsem než pokleknout a začít jí tam mrdat. Ještě jsem se rozhlídl, co ten kluk a co revizor, a už jsem to do ní bušil. Rukama se nadzvedávala. Vlasy ji vpíjely špínu z odpadkového koše za ní. Chlupatá kunda pouštěla šťávy a já ji bezproblémů šoustal. Páchla děsně. Miluju taky tu živočišnou vůni a pach moči.. Jsem zvíře..

Pokračování .. záleží na Vás.. písněte, kam se povídka má ubírat .. Scat? Co průvodčí? Sex na záchodě? Před tím klukem? Na chatě v kadibudce? Fantazii se meze nekladou ...