Tajne_Sny

Tajné touhy

Cítím se divně, když si představím tento příběh. Nejdříve jsem to nechtěla udělat, ale můj terapeut mi navrhl, ať si napíšu příběhy mého dětství. Myslel si, že by mi to mohlo pomoci od mých emočních problémů. Přestože jsem nyní již dospělá žena, stále mám neukojené sexuální fantazie, které stále nemizí. Ani si nejsem jistá, zda se jich chci zbavit. Vlastně, mé skutečné jméno není Amy, ale rozhodla jsem se používat tuhle přezdívku, protože mám strach z lidí, že by mě mohli poznat.

První sexuální sny jsem měla v devíti. Pamatuju si, že jsem se houpala na houpačce s mojí nejlepší kámoškou Judy a cítila jsem takové to "štípání" mezi nohama. Bylo to dost intenzivní a chtěla jsem si ji dřít, abych se cítila ještě líp. Ale když jsem byla dívka, bylo mi řečeno, že dotýkat se "tam dole" je neslušné. Držela jsem si tohle tajemství před všema, i Judy. V noci jsem ležela na posteli, prostěradlo zachumlané do chumlu a vše tohle zasunuté mezi stehny. Prožila jsem svůj první orgasmus.

Když mi bylo dvanáct, tak mi brácha ukázal nějaká nechutná videa, které mu půjčili přátelé. Zamkli jsme se v pokoji a přehráli je na videu. Viděla jsem mého prvního nahého muže. Předstírala jsem, že jsem znusena, ale mé oči byly přilepené na obrazovce. Pamatuju se, jak zvláštní to bylo pro toho kluka, když má tu houpající věc mezi nohama. A jak byla veliká! Můj bratr měl ještě další videa, ještě více podivné: například, jak ženy po sobě čůrají. Nejprve mi z toho bylo zle, ale když jsem se nepřestávala koukat, byla jsem stále vzrušenější. Myslím, že má perverzní povaha vznikla právě na základě těchto videí. Taky jsem objevila knížku mých rodičů nazvanou "Poklady chlípných uměleckých děl". Byly v nich obrázky nahých mužu a žen. Jak mě to tehdy rajcovalo! Honila jsem si ji a přitom si do ní strkala nejrůznější předměty. Jen v noci a v posteli, samozřejmě. Přišla jsem o své panenství, tak říkajíc, když jsem si protrhla panenskou blánu roll-on deodorantem. Však znáte ten typ, jak má zakulacený konec? Samozřejmě jsem prováděla své vaginální pokusy, když nebyl nikdo doma, většinou když byli rodiče v práci. Vždy jsem přemýšlela, co jiného bych si do kundičky strčila. Pamatuju se, že jsem uviděla okurek v zelinářství a chlípná myšlenka mě ihned napadla. Přemýšlela jsem o tom celé týdny. Když byli mí rodiče i bratr pryč z domu, tak jsem jej zahřála v hrci, až byl teplý, zhruba tak teplý, jak skutečný tepající péro. Pak jsem se posadila před zrcadlo a zastrčila si ho do kundičky a představovala jsem si, že je to mužské péro. Bože, jak to bylo nádherné a tak horké. Jak já si nadrženě chtěla zašoustat!

Okolo třinácti jsem si začala uvědomovat, že nejsem jako ostatní holky. Žádná neměla tak nechutné myšlenky, jaké jsem měla já. Ve skutečnosti si všechny mé kamarádky, i když pořád kecaly o klucích, myslely, že sex je špinavý a nebezpečný. Ale já chtěla sex a udělala bych cokoliv, abych ho měla. Byla jsem zoufalá. Kluci v mém věku byli příliš nezralí na sex, a kromě toho mě ani nevzrušovali. Myslím, že vlivem videa jsem chtěla staršího kluka. Dívala jsem se na další bratrovy chlípná videa a představovala jsem si, jak mě někdo obdělává. Věděla jsem, že jsem sexuálně abnormální, ale to mě nevadilo. Chtěla jsem to. Taky mě dokonce vzrušovalo, když jsem si představovala, jak na mě kluk chčije a na oplátku i já jsem ho pokropila. A chtěla jsem být šoustána i do zadku, tak jako v těch nejtvrdších filmech, která jsem viděla. Dokonce jsem si začala strkat věci do prdelky. Sakra, to bylo naprosté tabu, strkat si tam věci. A taky jsem chtěla vědět, jakou chuť to má to, co "vylézá". Chtěla jsem to cítit v puse a pak to spolknout.

Jeden den jsem objevila videokazetu v bráchově tajné přihrádce. Strčila jsem ji do videa a vyjeveně se koukala. Bylo tam, jak žena sere do mužovy tváře. Dokonce i TO mě vzrušovalo. Později v noci jsem o samotě masturbovala a strkala si prostředník do prdelky. Čichala jsem k mému sprasenému prstu a byla ještě víc rozdělaná. Později jsem experimentovala s pitím vlastních chcanků. Bude mi blbě, myslela jsem si.

Pak, někdy v létě, jsme dostali nového souseda. Byl to starší muž, svobodný a vysoký, a já ho pozorovala, kdekoliv sekal trávník. Vypadal tak dobře, když tak pomalu a zároveň silově tlačil na trávník. V noci jsem se nalepila na okno mého pokoje a sledovala jeho dům a okno do ložnice. Jenou jsem ho přistihla s přítelkyní. Stál před ní. Svlékla ho a otočila se od něj. Zmáčkl její zadeček. Slyšela jsem, jak mu říká: "Šukej mi zadek, prosím." Pak si lehla břichem na podlahu a on na ní nalezl. To bylo příliš skutečné, než aby to byla pravda. Fascinovaně jsem je pozorovala. Řekla bych, že si to skutečně užívala, i když jí šoustal do prdele. Její ruce jí kmitaly mezi stehny, když jí tlačil svůj penis do píče. Měl stále na sobě kalhoty, takže si ho musel vytáhnout přes zip. Přestože jsem na jeho péro neviděla, protože byl ke mě otočený zády, viděla jsem jeho ruce, kterak jí roztahují zadnici. Určitě je připravený vystříknout, myslela jsem si. Potom něco řekl a ona si klekla a zatlačila mu prdelku do tváře. Začal pomalu lízat její prdelku. Potom roztáhnul doširoka její půlky a hluboce zabořil svou celou tvář do její zadnice. Bože, on snad líže její řiťku, myslela jsem si. Potom se dívka otočila a položila tvář na jeho péro. Viděla jsem, jak pohybuje ústy tam a zase zpět. Hádám, že mu ho kouřila. Potom se jí asi udělal do pusy, protože zvedla hlavu a já jsem viděla, jak si labužnicky olizuje rty. Za celou dobu, kdy jsem je pozorovala, se mi totálně zmáčely gaťky. Tu noc v posteli jsem si zasunula elektrický zubní kartáček do kundičky. Myslela jsem na to, jak cucám jeho řiť a piju jeho výstřik. Pak jsem se udělala.

Druhou noc jsem se opět dívala z okna mého pokoje a viděla světlo v jeho koupelně. Tak jsem vylezla z okna ven a využila blízkosti stromu na zahradě a po něm přešplhala na "lepší" větve, abych měla "lepší" výhled. Bože, bylo to skvělé! Koupelnové světlo vše zářivě prosvědcovalo a mohla jsem ho tak zřetelně pozorovat. Dívala jsem se, jak sedí na míse (v západních zemích mají záchod a koupelnu v jednom - pozn. překl.) a na stehnech má časopis. Prohlížel si ho a přitom si honil péro. Konečně jsem ho spatřila. Bylo velké a tlusté, jak klobáska s červenou hlavičkou. Stálo mu. Předkožka klouzala nahoru a zase dolů přes žalud. Udělal se. Hmmm, jakpak to musí chutnat, pomyslela jsem si. Potom jsem uviděla, že pro něco šáhl zpod prdele. Teprve poté jsem si uvědomila, že kakal a honil si ho zároveň! Sklonil hlavu a já viděla, jak jeho mrdka vystříkla z jeho čůrací dirky. Krémové sperma mu letělo vzduchem přímo do pusy.

To snad ani nebylo možný. Skutečný chlap od vedle si užívá to, o čem jsem snila. Musela jsem najít způsob, jak se s ním setkat, ale neměla jsem na to odvahu. Kromě toho, proč by se zajímal o malou holku? Po několik dalších týdnů jsem většinu nocí čekala, až se objeví v okně. Jednu noc jsem nakoukla do jeho koupelny a viděla, jak chčije do mísy. Bylo to zvláštní, že si nemusel k tomu sedat. Stál tam se staženýma kalhotama, držel svůj velký ocas a proud zlaté tekutiny se hrnul do toaletní mísy. Přála jsem si, abych měla lepší výhled. Když skončil, zatřepal s ním, aby zbylé kapičky moči opadly. Fantazie, myslela jsem si.

Trvalo mi další dva týdny, než jsem vymyslela plán, jak se k němu přiblížit. V sobotu večer jsem se oblíkla do těsných riflí a vyzívavého topu, šla k němu a zaklepala. Když otevřel dveře, předstírala jsem, že mu chci prodat slosovatelné lístky ze školy. Třepala jsem se, když si opravdu koupil dva lístky a pozval mě dovnitř. Nemohla jsem mu říct, jak se o něj zajímám. Jen jsem tam stála a zírala na něj. Představil se jako Paul a já mu řekla své jméno. Nabídl mi kolu a já si jí s vděčností vzala. Posadili jsme se v obýváku. Pak ze sebe začal chrlit spousty otázek o mých rodičích a zda mi dovolili ho navštívit a tak. Předpokládala jsem, že jen testuje, kam až může zajít. Dala jsem mu všechny možné "záminky". Seděla jsem tam s nohama doširoka roztaženýma a nesměle jsem na něho koukala. Sundala si boty a přejela mu nahou šlapkou po noze. Pak jsem se ho zeptala, jestli mě neprovede po domě. Díky bouli ve svých kalhotách jsem poznala, že má zájem. Ukázal mi teda dům, ale kvůli nějakému důvodu opoměl ložnici. Řekla jsem mu, že zapomněl mi ukázat ještě jeden pokoj. Váhal a řekl mi, že asi ho asi nechci vidět, protože by to mohl být pro malou holku šok. Řekla jsem mu, že jej opravdu chci vidět a že mě nic nepřekvapí. Pokrčil rameny a vzal mě tam. Když jsme vešli, spatřila jsem na zdi sexy obrázky. Fotky ukazovaly muže a ženu, jak spolu jebou. Zeptala jsem se na ty fotky a on jen odvětil, že má rád sex. To mě trochu vyburcovalo a ani nemohu uvěřit, co jsem mu poté řekla. Zeptala jsem se ho, aby mi ukázal, jak to dělá. Po krátké pauze se mě zeptal, zda jsem už s někým spala. Řekla jsem mu, že ne, ale že to chci zkusit. Jako blbeček jsem se mu přiznala, že jsem ho viděla přes okno a taky jak souložil se svou přítelkyní. Řekla jsem mu, že byl první opravdový muž, které ho jsem viděla naživo šoustat. K tomu jsem ještě přihlouple dodala, že jsem ho viděla v koupelně. Chtěla jsem se vše naučit. Když tohle slyšel, začervenal se, ale pak tak minutu nic neřekl.

"Viděla jsi všechno?" zeptal se mě.

"Ano, všechno," usmála jsem se.

Pak se mě zeptal, zda bych nechtěla u něj brát sexuální hodiny. "Ano," pípla jsem.

Zavřel dveře do ložnice a něžně mě řekl, abych si sedla na postel. Předstírala jsem, že se stydí, ale ve skutečnosti jsem byla dychtivá to udělat. Sedla jsem si na kraj postele a vyčkávala, co udělá. Cítila jsem vzrušení z očekávání, takové ty obavy, co se stane. Pomalu ke mě vykročil a zastavil se ani ne 30 cm ode mně. Pamatuju se, jak řekl, že mě naučí vše okolo sexu. Byla jsem jak v tranzu. Nemohla jsem si pomoct. Pak jsem jen viděla, jak se pomalu svléká, než byla úplně nahý. Bože, nemohla jsem uvěřit svému štěstí. Byl to skutečný muž, který přede mnou stál nahý. Řekl mi, abych bedlivě pozorovala každý detail. Dívala jsem se na jeho schlíplé péro a ohyby zvrásněné kůže, které ho obklopovaly. Tmavé chloupky a pytlík, co držel jeho koule. Pak začalo vyučování.

"Tohle je to, co se všeobecně nazývá penis, ocas, kláda, pták nebo péro. Vidíš, jak jen tak visí? To je, protože není vzrušený. Takhle je po většinu času. Abys ho viděla se napnout a prodloužit, musíš mě vzrušovat. A abys to udělala, chci, abys ho vzala mezi rty. Takže otevři do široka tu svou pusinku."

Otevřela jsem doširoka pusu a cítila jsem, jak mi do ní zasunul svůj penis. Líbila se mi jeho vůně. Měl stabilní vůni. Držel chvíli své péro v mé puse bez hnutí. Pak jsem ucítila, jak mi roste na jazyku.

"Cítíš, jak roste?" řekl. "To je proto, že mě vzrušuješ. Když je muž sexuálně vzrušován, tak se krev pumpuje do penisu a ten začne růst."
Péro se mu natáhlo natolik, že jsem měla problémy udržet svou pusu roztaženou. Tlačil mi na jazyk i na patro. Pak ho vyndal a ukázal mi svůj krásný velký ocas. A to ještě neměl úplnou erekci! Začal si ho honit a já pozorovala, jak roste a tuhne. Bože, byl tak velký! Koukala jsem na modré žilky okolo péra, hlava ptáka se podivně zformovala a hned za ní byl kousek jemné kůžičky, která byla celá rudá. Vypadal tak skvěle! Chtěla jsem se ho dotknout. Zlehka jsem jej obepla prsty a zmáčkla jeho hrubou texturu. Bylo to jako čtení a sledování porna, ale víc reálnější!

Zatáhl mi za můj top, až mi kozičky samy vyskočily. I když mi bylo teprve třináct, na svůj věk jsem byla víc než vyspělá. Má prsa byly širší než běžně v mém věku. Zmáčkl mi je a dokola poplácal. Řekla bych, že si to užíval, protože jeho péro rostlo pokaždé, co se mě dotknul. Pak se začal věnovat bradavkám, když je jemně hnětl prsty. Cítila jsem vlnu rozkoše. Pak rychle zaběhl k nočnímu stolku, přičemž se mu pták zajímavě kýval, vzal provaz a zavázal si ho okolo kořene penisu. To mu ho ještě více zvětšilo. Viděla jsem, jak mu naběhly žíly ve tváři.

"To je to, čemu se říká "erekce". Vidíš, péro je vlastně docela primitivní nástroj. Příroda jej určila k tomu, aby dopravil tekutinu do ženského otvoru. Požívá taky stejnou dírku k tomu, aby se zbavoval tekutých výměšků. Zvláštní, že? Jsou dva druhy tekutin, které vycházejí z tohoto ptáka: zlatá a tekutá. Zlatý druh se jmenuje moč neboli chcanky a jsou to tekuté výměšky. Krémově zbarvená tekutina se nazývá sperma neboli mrdka a jejím účelem je otěhotnit ženy, aby se mohly další péra a kundičky narodit. Když je muž vzrušený na určitou úroveň, tento krém vystříkne z téhle dírky."

A ukázal na otvor, který byl na žaludu. Vzal prsty a jemně si jej roztáhl. Vypadal jako miniaturní pička. Taky byl uvnitř vlhký. Pokračoval ve své lekci.

"A nyní ženský sexuální orgán, ten je trochu odlišný. Není tak primitivní, jako mužský. Kunda má tvar spletité rostliny a byla stvořena jako hluboká díra, která příjmá mužský penis. Místo mrdky žena produkuje šťávy, které ji zvlhčují uvnitř její vagíny. Tímto způsobem penis klouže snadněji a je to lepší pro oba. Na rozdíl od mužů mají ženy čůrací dírku, která byla vytvořena jen pro účel zbavování se žluté tekutiny."

Byla jsem tak vzrušená, když jsem ho slyšela tak hovořit. Má kundička byla totálně zmáčená. A já se taky toho tolik naučila. Paul mě o sexu naučil tolik, jako nikdo předtím. Byl tak názorný, hrubý a přesto tak skutečný. Tak TOHLE je způsob, jak se naučit sexu. Kdyby to jen rodičové věděly. Paul pokračoval:

"Vyvrcholení" cítí muž stejně jako chcaní, jen je k tomu přidán orgasmus."

"Řeknu ti popravdě, příroda obdařila péro efektivností a spolehlivostí. Když sperma vystříkne z téhle dírky, je to jako stříkání chcanků. A věř mi, je to kurevsky nádherné, bez ohledu na to, jak nechutné se ti to může zdát. Říkám ti to, protože je tohle jeden ze způsobů, jak si dívky zvyšují orgasmus a cítí to, co muži. Když si někdy uvažovala, jaké je to pro chlapa vyvrcholit, tak všechno, co musíš udělat, je chát, když se budeš třepat v orgasmu. Je to snazší říct, než to udělat, věř mi. Přesto po pár pokusech se to může podařit. Běžně svaly svěrače uzavírají dírku, takže nemůže moč ven, ale když necháš chcanky, aby v tobě byly dlouho a budeš cítit, že co nevidět praskneš, pak to můžeš udělat. Vím, že si myslíš, že to je nechutné, ale když dospěješ, vzpomeneš si na to, co jsem ti říkal a bezpochyby to vyzkoušíš. A taky mi za to poděkuješ."

Vůbec jsem si nemyslela, že je to odporné. Chtěla jsem, aby mi řekl víc! Pak mě vzal Paul do koupelny pro další lekci. Řekl mi, abych se svlékla. Když jsem si sundávala džíny a kalhotky, odvinul si provaz z penisu. Pak mi řekl, abych si sedla na toaletu.

"Teď ti ukážu, jak čůrají muži," řekl. "Chci, aby ses pozorně dívala, jak to probíhá. Roztáhni nohy, abych ti nachcal mezi ně."

Paul se přede mnou postavil s mohutným pérem a zamířil mi mezi nohy. Prstama si rozevřel svou čůrací dírku, abych viděla, co se děje uvnitř.

"Podívej se na mou čůrací dírku, Amy. Zanedlouho z něj vystříknou chcanky, tak dávej pozor."

Mé oči byly přilepené na konci jeho čuráka.

Po několika sekundách se objevilo pár kapek, které se následně změnily ve zlatavý proud. Ten mi dopadal mezi nohy a pak do mísy a já mohla cítit ostře slanou vůni chcanek, která se rozširovala v koupelně. Jak to bylo nádherné a oplzlé, pomyslela jsemsi. Dala jsem prst do toho proudu a ten mi začal stříkat na prsa. Paul vypadal, že se mu to líbí. Tak jsem v tom pokračovala. Pak mi zamířil na kozičky přímo a ten hnusný proud mi stékal po břiše a po vagíně. Byla jsem tak rozpálená.

Když dochcal, vzbudil ve mě náhlý chtíč. Nabrala jsem jeho péro do pusy a ochutnávala zbylé kapky, které přicházely z čůrací dírky. Chutnaly skvěle. Podobně jako mé. Kluci a holky mají toho dost společného.

"Jsi hodná holka, Amy," poznamenal Paul. "Jsem rád, že nemáš strach z trošky moči."

"Mám ráda tu chuť," odvětila jsem, "ale mám strach, že mi pak může být špatně, když si toho dám víc do pusy."

"Oh, nebude ti zle," zareagoval. "To je jen pověra, kterou si puritáni vymysleli před lety. Ve skutečnosti mnoho lidí v Indii pijí moč kvůli svému zdraví. Dokonce Mahatma Gandhi každé ráno pila svou moč."

Bože, jaké to hodiny mi dává Paul. Vůbec jsem se po tom všem necítila nenormálně.

Pak Paul nabídl, že to vyzkouší.

"Podívej, ukážu ti to. Dřepnu si ti mezi nohy a ty mě můžeš načůrat do pusy, OK?"

"OK," řekla jsem neochotně. "Ale nevím, jestli to dokážu." Cítila jsem se divně, když jsem se pokoušela načůrat do mužské pusy. Nejprve mě to nešlo, ale když Paul pustil vodu v umyvadle, neudržela jsem se. Natáhla jsem se dozadu na mísu, Paul mi držel roztáhnuté nohy a čekal. Cítila jsem se tak pohodlně a oddychově. Moje chcanky začaly proudit a Paul dal svou otevřenou pusu do mého zlatého deště. Vše nabral do pusy a polykal, když ji měl plnou. Bože, jak to bylo zvrácené! Usmála jsem se na něj rozkošně. Pak mi zabořil jazyk přímo do mé čůrací dírky, i když chcanky ještě nedostříkaly. Jeho jazyk mě tam působil blaho. Když jsem skončila, zarazil jazyk hluboko do mé kundičky a slízával zbytky chcanek. Jak zvrácené!

"Vidíš?" řekl Paul. "Neumřel jsem a tvé chcanky chutnaly skvěle," usmíval se Paul.

Oh, jak jsem jen chtěla ochutnat Paulovy chcanky. Ale bohužel už vyprázdnil svůj obsah.

"Teď ti chci ukázat mou dnešní poslední lekci," řekl Paul s autoritou profesora. "Ukážu ti, jak chodí muži na velkou."

Zatímco jsem měla nohy stále roztažené na míse, usadil Paul svou zadnici na okraj hajzlu a předklonil se, abych mohla vidět jeho zadek.

"Dej mi ruce na zadek a roztáhni ho, Amy." Odtáhla jsem mu půlky od sebe a zírala na tu krásnou hnědou svíjející se řiťku.

"Vidíš tu našpulenou hnědou díru? Tak ji bedlivě pozoruj." Dívala jsem se, fascinovaná, kterak tmavě hnědé hovínko z něj vyšlo a spadlo mi mezi stehna. Žbluňklo do záchodu. Smrad byl hroznej. Připomínalo mi to pach strýcovy zvířecí farmy. Viděla jsem, kterak se z Paulova otevřeného análu klube další hovno.

"Dej mi tam prstík, Amy." nařídil Paul. Nejprve jsem to odmítla, ale mé sexuální potřeby způsobily, že jsem to nadrženě chtěla.

"Dej mi ho tam, Amy. Neboj se."

Tak jsem strčila svůj ukazovák dovnitř a cítila horké páchnoucí mazlavou hmotu, která zůstala od hovna. Pak jsem mu špičkou ukazováku přejížděla po okrajích řitě a cítila, jak se za mnou svěrač zavírá. Pomalu jsem vytáhla prstík a hovno vypadlo ven a spadlo do mísy. Viděla jsem prst pokrytý hnědou sračkou.

"Oooh, jak nechutný," poznamenala jsem.

Paul se otočil a strčil si můj čokoládou pokrytý prst do pusy. Olízal ho dočista a usmál se. Pak mi dal svou ruku do kundičky a prstoval můj poštěvák, a nakonec mě políbil na ústa. Cítila jsem hovna na jeho rtech. Bylo to táák super a Paul to věděl.

Paul pak náhle skončil vyučování a řekl mi, abych se oblékla. "Byla jsi dobrá žačka, Amy. Chci, abys přišla příští týden a dám ti další lekce."

Cítila jsem se tak sexuálně vzrušené tu noc. Přála jsem si, aby mě Paul ojel. No, možná příště. Šla jsem domů a hned do koupelny a musela jsem si to udělat, protože jsem byla dost nadržená z Paulových chcanko-hovních lekcí, stejně jako Paul. Chtěla jsem ochutnat více hoven a vypít více jeho chcanek. Nemohla jsem se dočkat na Paulovy příští hodiny.

Má matka mě nutila navštěvovat Dívčí Skaut, když mi bylo dvanáct, protože si myslela, že mě disciplína naučí se chovat. Nikdy jsem tam nechtěla chodit, ale protože jsem byla ještě dítě, neměla jsem na výběr. Později jsem zjistila, že Dívčí Skaut mě dovoloval nebýt doma a zařídit si pár záležitostí... Jediné, co jsem musela udělat, bylo navléct si tu stupidní skautskou uniformu a říct matce, že jdeme prodávat sušenky. Jak jen byla máti naivní. Místo abych šla prodávat, jsem si vyšla s mýma kámoškama, a to většinou znamenalo s Judy, mou nejlepší přítelkyní.

Judy ještě sex nebral, tak jako mě. Její nedělní školní hodiny ji naučili, jak se bát života. Myslela si, že půjde do pekla, kdyby dělala něco nestoudného. Já to tak vůbec necítila. A vůbec, proč je v bibli tolik sexu a nákresků, myslela jsem si. Naštěstí se Judy neštítila "mluvit" o sexu a tak jsme si říkávaly nějaké necudné historky. Nikdy jsem Judy neřekla o mých oplzlých setkání s Paulem. Bála jsem se, že by mě nepochopila a mohla to říct svým rodičům nebo tak. Ale obě jsme byly zvědavé na kluky a donekonečna jsme o nich mluvily. Jednou jsme se vzájemně dotýkaly prsama a taky jsme se políbily, abychom věděly, jak kluk cítí líbání. Judyny kozičky nebyly tak velké jako moje, ale ráda jsem se jích dotýkala. Byly tak jemné a horké. Chtěla jsem taky cítit její kundičku, ale nechtěla mi dovolit sahat "tam dolů". Zeptala jsem se Judy, jestli mi nechce hladit kundičku, ale ona odmítla. Její náboženství zakazuje masturbaci, i když se jedná o dotyky někoho jiného. Ksakru. Ironií bylo, že Judy milovala dotyky mých cicek. Věřím, že ji nikdy v kostele neučili o lesbičkách. Smála jsem se, když jsem si představila, jak se asi bude cítit, až se doví, že tato nevinná malá dobrodružství z ní technicky udělaly lesbičku. No, myslím, že půjde do pekla. Jestli existuje, tak předpokládám, že tam skončím taky. Přesto mám strach, že tam dole zůstanu dlouho. Se všema těma katolíkama by mě brzo vykopli.

Ale dnes, místo abych šla k Judy, jsem zamýšlela zamířit k Paulovi. Měla to být má další sexuální hodina. Nemohla jsem přestat myslet na mou poslední návštěvu u něho. Každou noc před usnutím jsem zvrhle přemýšlela o všech těch nechutných věcech, které dělal. I když to, co dělal, působilo, že jsem se cítila jako špinavá malá děvka, cítila jsem neznámé chvění, kdykoliv jsem si představila jeho úchylné chování. Alespoň se zdálo, že mě chce, i když jen pro vyučování o špinavém sexu. A mě to vůbec nevadilo! Hej, já byla hladová po vzdělání a tento typ neseženete v normální škole nebo kostele. A co může ubohá dívka udělat? Stále jsem chtěla vědět, jaké to je, když se do mě vystříká. Zkoušela jsem si strkat objemné předměty do kundičky, aby byla schopna pojmout jeho dlouhý ocas. Za předpokladu, JESTLI mě ošoustá. Taky jsem zkoušela, jak smrdí hovno. Když jsem kakala, jsem si dala ruku pod prdelku, tak jak jsem to viděla u Paula. Nabrala jsem kousek hovínka na prsty a dala si jej pod nos, abych jej inhalovala. Po chvíli jsem se do toho zvláštního pachu zamilovala. Dokonce jsem trochu toho olízla, abych si zvykla na onu chuť. Předstírala jsem, že je to Paulovo hovno, co lížu. Myslela jsem si, že je to zhruba taková chuť.

Než jsem zašla k Paulovi, chtěla jsem vypadat co nejlíp, tak jsem přemýšlela, jak se udělat krásnější a starší. Má matka mě vždy peskovala, když jsem si na rty nanesla její červenou rtěnku. Říkávala, že jsem příliš mladá, abych to dělala. Ale to mě nezastavilo. Když šla nakupovat, zašla jsem do její koupelny a šlohla jí rtěnku i s make-upem. Jednou mě dělala v pokoji inspekci. Vzala veškerý můj make-up a vyhodila ho. Děvka. A co já asi udělám teď? Pak jsem měla skvělý nápad. Však vím, co funguje! Šla jsem do koupelny a vzala rolku Tampaxu (jednu, co jsem čórla od mámy) a sundala z toho bavlnu. Pak jsem si sundala gaťky a sedla na záchod. Kadila jsem do mísy, až několik krásných hovínek vypadlo. Sáhla jsem do záchoda a vzala jeden kousek. Zastrčila jsem ho do ruličky Tampaxu a vytvořila z něj perfektní rtěnku, kde místo hrotu bylo hovno. Pak jsem zašla k zrcadlu a vyšpulila rty. Opatrně jsem je natírala mou novou rtěnkovou barvou. By mě zajímalo, zda by se o můj skvělý nápad zajímal třeba Revlon. S pýchou jsem se na sebe dívala do zrcadla a obdivovala nový vzhled. Mé tmavě hnědé rty mě nejen udělaly mladší, ale taky odvážnější a sexy. Dokonce jsem použila svou novou rtěnku jako řasenku! Zachichtla jsem se.

Protože jsem potřebovala výmluvu, abych mohla ven, vzala jsem si na sebe Skautskou uniformu přes můj top a bílé lemované gaťky. Nahrábla jsem několik Dívčích Skautských sušenek a řekla mámě, že je jdem prodávat. Matka mě zastavila a zvědavě si mě prohlížela.

"Počkej chvíli, co to máš na rtech?" vyzvídala.

Musela jsem si rychle něco vymyslet, tak jsem jí řekla, že vedoucí Dívčího Skautu nám dala všem hnědou rtěnku. Zkušební rtěnku. Že nám sedí k uniformám a taky k barvě sušenek, které prodáváme. Nechtěla jsem si ji vzít, ale když to pomůže prodat pár kousků, lhala jsem jí. A ona mi to zbaštila! Nemohla jsem tomu uvěřit, v duchu jsem se smála, když jsem vycházela ze dveří.

Šla jsem přímo do Paulova domu. Věděla jsem, že kdokoliv mě uvidí před jeho dveřmi v mé uniformě, bude si myslet, že prodávám sušenky. Zabouchala jsem na Paulovy dveře a nervózně čekala. Otevřel dveře jen v županu. Když se podíval na mě těma svýma bystrýma očima, viděla jsem v nich žár a plamen. Upejpavě jsem se usmála.

"Chcete si koupit nějaké sušenky Dívčího Klubu, pane?"

Paul se usmál a ukázal, že mám vstoupit. Zamknul za náma dveře. Paul tam stál a culil se. "Jasně, chci nějaké sušenky, ale ne zrovna čokoládové." Pak mě políbil a jazykem mi přejel rty. Pak si uvědomil, jaký typ rtěnky jsem použila.

"Oh moje malá holčičko, miluju tvé posrané rty," zareagoval. Znovu mě políbil a vychutnával si chuť mých rtů. Cítila jsem se jak v nebi.

"Proč si neodložíš," navrhoval Paul a ukazoval na můj hnusný zelený úbor.

Sundala jsem si svou Dívčí Skautskou uniformu a nechala si top a gaťky.

Paul mě pozval do svého obýváku na gauč a podal mi vysokou skleničku ice-tea.

"Vypadáš úchvatně, Amy. Jsem rád, že jsi přišla se učit. Vždy obdivuji studentské typy."

Pak mě podal skleničku s čajem a povídá:

"Vypij tohle, Amy. Chci, aby byl tvé břicho plné pro naši další lekci."

Když jsem to vypila, tak mi dal Paul ruce mezi nohy, lehce je roztáhl a dotýkal se mých kalhotek. Cítil šťávičku, jak mi prosakovala z kundičky. Ani jsem nedýchala, protože jsem netušila, co chce dělat. Zvedl svou ruku a já viděla moje šťávy lesknoucí se mu na prstech, pak si je dal do pusy a ochutnal to, olizoval své prsty, jako by ochutnával poslední zbytky jídla. Musím říct, že mě asi fakt chce a já jsem cítila podivní sexuální žár. Ksakru, jak já byla nadržená! Paul zašel do kuchyně. Pozorovala jsem pokoj a jeho vybavení. Na stěnách byly klasické i moderní obrázky žen a mužů oblečených v elegantních hadrech. Viděla jsem i středověkou šavli, sošku nějaké bohyně, kytaru a knihy. Moře knížek. V pokoji nebyla ani známka jeho zvrácenosti, kterou si tak vychutnával. Má dobrý vkus, myslela jsem si.

Paul přišel se dvěma drinky v ruce. Vypadal laskavě a zdvořile. Pil společně se mnou a nepřestával mě připomínat, jak nádherně jsem vypadala. Cítila jsem se opilá touhou a zoufale se chtěla mazlit.

"Jsi tak mladá a krásná, Amy. Ještě si neumíš představit, že to, co si teď myslíš, není ten nejlepší způsob dosažení naprosté rozkoše. Učila si se, jako většina lidí, že sex působí bídu a utrpení. Ale mohu ti odpřísáhnout, že vše, co se ti dnes zdá v pořádku, bude v budoucnu špatné. Tam venku je jiný svět, kde určití lidé objevili tajemství rozkoše. Tato tajemství není to, co občanská společnost dovoluje, protože její přijetí by rozkolilo nastavenou strukturu společnosti. Proto jen pár lidem je dovoleno stát se jejími členy. Musí být ale držena v tajnosti vůči lidem, vládě, náboženství a právu. Nedovedeš si představit, ale černá se změní v bílou a naopak. To, co se jeví jako dobro, může způsobit bídu a to, co vypadá jako zlo, může přinést blaho. Potřebuje to vyváženost citů a experimenty se svým tělem aby se dosáhlo požadovaného výsledku." Nevěděla jsem, o čem to točí, ale vlastně mě to ani nezajímalo. Nicméně jsem bedlivě naslouchala.

"Některé nešťastné duše jdou životem a neví o svých touhách nic. Kněží, doktoři a rodiče tvrdí, že jsi nenormální a že potřebuješ potrestat. Říkají, že máš v sobě ďábla nebo jsi mentálně nebo psychicky nemocná. Samozřejmě, že tresty, které ti dělají, vyústí v propastné selhání, protože jdou vůči přirozeným pochodům lidského těla. Zapřísahám tě, Amy, vyvaruj se takovým lidem. Jak může být něco, co je v tobě, s čím si se narodila a s čím se tak skvěle cítíš, být považováno za něco špatného nebo nepřirozeného? Jen tě tyto povídačky a společenské konvence svazují a ochuzují tě o nepoznané zážitky po zbytek života. Vyšla si z přírody, stejně tak i tvé pocity. Místo toho, abys s nimi bojovala, se nauč je příjmat. Nauč se. A já ti ukážu jak a vyzvednu tě k výšinám, o kterých se ti ani nesnilo. Neboj se, neublížím ti."

"Řekni mi, Amy, posledně, co jsi byla u mě, necítila ses u mě živější a svobodnější než kdy jindy? Nepřemýšlíš někdy o tom, co se děje den po dni?"

Bylo to, jako by mi četl myšlenky. Byla jsem však malá holka a nevěděla, co říct.

"Ano, Paule." Přestože jsem nerozumněla všemu, co říkal, jsem věděla, že chci zůstat, i když riskuju, že se ode mně budou lidi odvracet. Každopádně jsem se chtěla učit, chtěla jsem šoustat.

Když jsem dopili naše drinky, vzal mě za ruku a zavedl mě do ložnice. Uprostřed místnosti byl karetní stolek a dvě židle. Posadil mě a řekl, abych tak zůstala. Na chvíli opustil pokoj a pak se vrátil s táckem v ruce. Sundal si všechny šaty a já mohla znovu obdivovat jeho tlusté péro, které se mu houpalo. Položil na stolek tácek, na kterém bylo několik skleniček.

Viděla jsem čtyři naplněné po okraj. První tři měly různý odstín jantarově zbarvené tekutiny. Čtvrtá měla nějakou krémovou hmotu.

Paul mi pověděl, že měl tyto zvláštní drinky v ledničce, aby se neskazily. Představovaly pomůcky pro mou hodinu. Řekl mi, že je zahřál na teplotu těla, abych je mohla pít. První tři skleničky představovaly různé chutě chcanek. Čtvrtá byla naplněna jeho spermatem. Paul řekl, že se musel čtyřikrát vyhonit, aby naplnil tu skleničku.

Jak nechutné, myslela jsem si, ale byla jsem zaujmuta jeho hrou.

Paul mě podal skleničku s nejsvětlejším odstínem chcanek, abych ji vypila.

No, když to může pít Gandhi, tak i já. Opatrně jsem zvedla skleničku k ústům a usrkla si. Bylo to teplé a chutnalo to jak voda. Jen to bylo slanější. Spolykala jsem vše a olízla rty.

Pak mi podal druhou skleničku. Měla krásně zlatavou barvu, ale taky chutnala silněji. Cítila jsem pronikavou vůni chcanek. Chutnají jako moje vlastní, pomyslela jsem si. Hladově jsem je chlemtala.

Třetí sklenička byla tmavě jantarová a když jsem si ji dala ke rtům, cítila jsem ohromující kyselost. Když jsem si usrkla, chuť byla více hořká a štiplavější.

Tato hra s močí mi připomněla zálibu mého strýce Boba. Dával mi různé chutě doma stáčeného piva: lehké Plzeňské, pšeničné pivo a černé pivo. Tmavé chcanky mi nejvíce připomínaly příšernou chuť černého piva.

Paul vysvětloval zdroje jeho močových koktejlů:

"Jemně zbarvené chcanky jsou, když vypiješ mnoho tekutin. Druhá sklenička obsahovala normální chcanky. A třetí sklenička je z ranní moči. Chtěl jsem jen, abys věděla, že chuť chcanek závisí na tom kdy a co piješ. Pokud by ses chtěla stát ochutnávačkou moči, musíš znát tyto základy."

Učila jsem se rychle. Vypila jsem teplé tmavé chanky a vychutnávala tu pikantní chuť tohoto "šampáňa". Rajcovalo mě, že to vyšlo z Paulovy chcací dírky.

Pak mě Paul podal skleničku se svojí mrdkou. Čichala jsem k ní, ale tu vůni bych nedokázala k ničemu přiřadit. Upila jsem trochu. Mělo to konzistenci hedvábného olejíčku a bylo to něco jako sweet & sour. Chutnalo to zvráceně, zvláštně, skvěle. Nalila jsem si celou skleničku do pusy a držela mrdku tam dlouho, než jsem spolkla. Klouzalo mi to krkem a já si grgla.

"Chceš ještě další víno, abys to spláchla?" zeptal se Paul.

"Ano, prosím. Chutnalo to hustě," odpověděla jsem.

Paul přišel ke mě, vzal mě za ruku a položil ji na své péro.

"A proč se nenapiješ toho fajnového šampáňa přímo od zdroje?" navrhnul Paul.

Vzala jsem jeho ocas a dala si žalud do pusy. Paul mi začal plnit pusu svou tekutinou.

"Tak a teď mi řekni, co je to za moč, Amy?"

"Chutná jako ta prostřední značka," odvětila jsem.

"Správně," poznamenal Paul. "Jsi vzorná žačka, Amy."

Byla jsem na sebe hrdá. Pokračovala jsem v cucání Paulova ohonu, takže začal růst a už nedostala více šampaňského. Paul vysvětloval, že když dostane muž erekci, tak svaly uzavřou močovou cestičku a otevřou cestičku se spermatem. Zklamalo mě to, ale rozumněla jsem mu. Přesto jsem ho chtěla kouřit, až by se mi udělal do pusinky. Líbil se mi Paulův pulzující čurák, když se zvětšoval. Byl tak tvrdý a tuhý. Pak jsem mu ho začala honit rukou a cítila, jak mu po něm pokožka klouže. Milovala jsem pohled na jeho klobásku.

"Vydoj mi ho," nařídil Paul. Pumpovala jsem jeho péro mou dívčí ručkou a dívala se na jeho dírku na žaludu. Dala jsem pusu blízko jejího ústí, abych mohla zachytit jeho mrdku, až vystříkne. Tak zoufale jsem chtěla vidět, jak vystříkne. Ale než to na Paula přišlo, pohladil mě po vlastech a vyndal péro z mých hladových úst. Řekl mi, abych si sundala gaťky i top a lehla si na kraj postele. Udělala jsem, jak poručil.

Paul mě vzal za nohy a zvednul je, takže mohl vidět mou pipinku.

"Drž se za nohy, Amy, a nech je zvednuté."

Roztáhla jsem si nohy došířky i dovýšky. Paul si kleknul na podlahu k posteli a prstama mi rozevřel závojíčky. Pak zasunul prst do mé pičky.

"Oh, vidím, že máš narušenou panenskou blánu, má drahá. Vsadím se, že si se prstovala, co?" škádlil mě Paul.

"Uh, huh," odvětila jsem. Nechtěla jsem mluvit. Jen jsem to chtěla cítit.

Paul do mě zasunul tři prsty a rozevřel je, aby viděl, jak moc mám velkou kundičku.

"Vypadá to, že jsi připravená na první šoustačku, Amy."

Málem jsem se udělala, když jsem to slyšela. Tak a teď konečně ucítím, jaké to je být jebána pravým mužským, myslela jsem si.

"Oh, ANO, prosím, vraž mi ho tam," křikla jsem.

Paul zvedl své tělo a viděla jsem, jak popadl své tlusté péro. Zamířil jím na mou štěrbinku a dal žalud k jejímu kraji. Pak, velmi pomalu, jej zasouval dovnitř. Byl obrovskej. Jako když jsem si do kundičky strkala gumovou pálku. Mé rty se rozestoupily já cítila maličkou bolest, když vstupoval dovnitř. A jakmile tam byl, bolest byla nahrazena nádhernými pocity. Mé tělo bylo napnuté na nejvyšší možnou míru. Když jej zlehka vysouval, připomínalo mi to hovínko, jak opouští mé tělo. Jako kdybych vysrávala jeho ptáka, pomyslela jsem si. Mé vzrušení gradovalo, až jsem byla těsně před vyvrcholením. Viděla jsem žár v Paulových očích, když vzdychal každým zasunutím. Oh, můj milovaný jebák, pomyslela jsem si.

"Oh Amy, chci se ti udělat do pusy," chvěl se Paul.

Pak ho vyndal a vlezl si na mne. Paul mi seděl obkročmo na prsách a cpal mi ptáka do pusy. Vzala jsem to tuhé péro a přitáhla si ho, abych mohla vidět jeho čůrací dírku. Otevřela jsem doširoka pusinku. Cítila jsem, jak mu pulzuje. Měla jsem upocené dlaně.

"Kurva," křičel Paul. Pak proud bílé mrdky vytryskl ven z konce jeho péra a začal mi plnit ústní dutinu. Byly tak horké. A chutnaly ještě líp, než ty ze skleničky. Vychutnávala jsem tu chuť a spolykala každičkou kapku. Usmála jsem se sexuálním vzrušením.

Paul stále měl péro v mé puse i když pomalu vadnul.

"Amy, myslím, že potřebuješ mrdku něčím spláchnout."

Po několika sekundách mi začal Paul čůrat do pusy. Nemohla jsem to všechno tak rychle polykat, proto jsem ho nechala naplit pusu až po okraj. Bylo to nádherné, jak mi horké chcanky vytékaly z koutků úst po tváři a na krk. Oh, jak chlípně jsem se cítila! Věděla jsem, že chci být děvkou do konce života.

Když Paul dochcal, podal mi ručník a oba jsme vstali a vzájemně se usušili. Cítila jsem se tak odrelaxovaná a sexy. Přestože Paul vyvrcholil, já stále ještě nedostala orgasmus. A to jsem nechtěla nechat jen tak být.

Paul mě podal sklenici vína a já několikrát upila, abych si vyčistila pusu. Tou dobou jsem byla dost přepitá čajem, až jsem začala cítit, že se mi chce chcát. Už jsem nechtěla víc pít, ale Paul mi povídal, že bych se ještě měla napít, abych si mohla vychutnat plný močák. Řekl mi, že mě chce později vypíjet. Pila jsem víno s obavami, jak na něj budu chcát.

Paul mi zopakoval mé pokroky. Pozoroval, jak jsem ochutnala mrdku, vypila moč a prožila mou první šukačku, ve všem jsem obstála. Takže mi dal jedničku s hvězdičkou. Červenala jsem se, jak vyznamenaný studentík. Přesto, jak podotkl, mi zbývala jedna důležitá lekce. Vysvětloval, že čím špinavější je sex, tím líp se člověk cítí. Musím se ještě naučit hrát si s hovny. Milovala jsem, když řekl "hovno".

A zbývalo mi prožit jen ono experimentování, abych dosáhla totálního uspokojení ze sexu, povídal.

Cítila jsem se tak sexy, že bych pro něj udělala snad cokoliv. Snědla bych jeho hovna, kdyby mě o to požádal. Musel to poznat, když se díval do mých hnědých očí.

"Než tě to ale naučím, Amy, chci, abys věděla, jak se to dělá. Ukážu ti to, pojďme do koupelny."

Vstoupili jsme do ní a zavřeli dveře. Paul se vyšplhal do vany. Bylo to taková starodávná obrovská vana s vysokými stěnami. Viděla jsem, jak je čistě bílá a byla to škoda, že se zprasí. Lehnul si prdelí dolů a řekl mi, abych si na něj lehla, do šedesátdevítky. Tak jsem tak učinila a zírala jsem tváří na jeho čuráka. Paul vzal můj zadeček a přisunul si ho k obličeji, takže má kunda byla nad jeho hlavou.

"Určitě se ti chce čůrat, že, Amy?"

Ze všeho toho čaje a vypíjení moči byl můj močák zaplněný až po okraj. Cítila jsem se tak sexy, a přitom chtěla chčít.

"Ano," vyšlo ze mě. "Nemyslím, že už to dýl udržím."

"Tak to pusť, dělej, co umíš," odvětil Paul.

Podívala jsem se mezi nohy a viděla Paula, jak otvírá pusu, aby zachytil mou moč. Cítila jsem se divně. Nejprve jsem nemohla čůrat, přestože byl můj močák napnutý k prasknutí. Pak ale malinký čůrek vyšel a já viděla, jak dopadá na Paulovo čelo. Bože, jak já chtěla chcát. Pak z toho čůrku vzešel pramen. A pak úplný proud. Chcanky proudily přímo do Paulových úst. Cítila jsem, jak je pije! Chlemtal je, když měl plnou pusu. Bože, jak to musí být nechutný, myslela jsem si. Stáhnul mi dolů prdelku, aby mohl vsunout jazyk do mé čůrací dírky. Cítila jsem tam špičku jeho jazyka a mé chcanky stříkaly všemi směry. Chlemtal je jak pes.

Pak začal čůrat Paul. Sklonila jsem se a vzala jeho čůrající péro do pusy. Vychutnávala jsem si tu tekutinu, která mi dopadala do úst. Tou dobou bylo ve vaně tak centimetr chcanek. Zápach moči se rozšířil po celé místnosti. Zacílila jsem jeho péro na svou tvář a nechala ji zmáčet. Milovala jsem to.

Paul si vychutnával moji kundičku a dal celou pusu na chcací dírku, aby mu ani kapka neutekla. Nemohla jsem pochopit, kolik moči bylo ve mně. Pak mi Paul prsty rozevřel zadnici a strčil mi prostředník do řiťky. Cítila jsem, jak tam klouže. Cítila jsem taky hovno hluboko ve mě a jak se ho dotýká špička Paulova prstu.

"Dělej, Amy. Vyser ho," nařídil Paul.

"Opravdu chceš, abych to udělala?" zeptala jsem se opatrně.

"Ano, prosím," vzdychal Paul. "Naser na mě!"

Milovala jsem, jak to pronesl.

Zatlačila jsem, jak jsem nejvíc uměla a hovno se tlačilo proti prstu. Paul zvedl hlavu a dal pusu přímo na můj rozevírající se anál. Nemohla jsem tomu uvěřit. Byl tak zvrácený, jak já.

Protože jsem opravdu tlačila pořádně, můj proud moči taky zesílil. Dopadal na Paulův krk. Konečně jsem hovínko vytlačila a to dopadlo Paulovi dozadu do pusy. Paul držel v puse mé hovno. Bože, jak hnusný umí být, myslela jsem si. Ale milovala jsem každičkou zvrácenou sekundu, kterou jsem s ním trávila.

Pak si Paul opět opřel hlavu o vanu. Mrkla jsem mezi nohy. Viděla jsem, jak v puse drží mé hovínko jako nějaké gigantické cigáro! Pak vzal tři prsty a vsunul mi je do řiťky a roztáhl mi anální svaly. Pak vzal druhou ruku a přidal prst k těm třem. Vsunul mi ho hluboko dovnitř rekta. Kroužil s ním a hledal další hovínka.

Tou dobou už mu péro opět vyrostlo do statné klobásky. Dívala jsem se na Paula skrze nohy a viděla, jak zírá ne můj červený análek. Nechal vypadnout hovno, které měl v hubě a přisunul se opět k zadečku. Zabořil jazyk hluboko do něj a olizoval hnědý sliz. Viděla jsem, jak má jazyk pokrytý tmavým hovnem.

Pach hovna a chcanek se šířil koupelnou. Bylo to tak nechutné. Cítila jsem se jako kus výkalu. Chtělo se mi zvracet. A teď vím, jaké to je být záchodem. No, né úplně, ale Paul to určitě ví, když pojídá mé hnusné exkrementy. Ale když se zápach stupňoval, má touha vyvrcholit byla ještě větší.

Cítila jsem, jak vychází další hovínko, tak jsem jen potlačila.

"Oh, ksakru, Paule: tady máš další," zavzdychala jsem.

Vyšlo dokonce ještě větší hovno, tvrdé a dlouhé. Paul jej nabral do pusy a nechal ho tam stát. Bože, vypadalo to, že má v puse hnědé péro. Vypadalo nádherně a já si nemohla pomoct. Snižila jsem kundičku ke špičce hovna, až jsem se dotkla poštěváčku. Hýbala jsem hýžděmi sem a tam a vychutnávala pocity blaha. Paul dostal nápad. Roztáhl mi kundičku a zlehka mi do ní vsunul ono hovno jako nějaký robertek. Bylo to nádherné a přitom zvláštní! Vnímala jsem to, jako bych srala z kundičky naopak.

Zasouval mi hovno tam a zpět jako ptáka. Hovno bylo pevné a naráželo do mě a já mohla říct, že bylo hluboko ve mě. Paul jej pak zamáčknul tváří až se dostal jazykem k mémo klitorisu. Miloval to. Slyšela jsem ho, jak chrochtá jak úchylák. Cítila jsem, že jeho péro nemá daleko do výstřiku.

Bože, jak já si přeju, aby na mě nakadil, přála jsem si.

Pusou jsem mu obepnula jeho tuhého ptáka a slízla jsem předmrdku z jeho žaludu. Ukazováčkem a palce jsem mu roztahovala čůrací dírku a dívala se dovnitř. Byl připravený výstříknout; jeho mrdka brzo projde tou dírkou, myslela jsem si. Hladila jsem tu dírku. Chtěla jsem cokoliv, co jí projde: bílé nebo žluté; chcanky nebo mrdku.

Taky jsem byla docela rozdělaná. A přišla jsem se skvělým nápadem. Dala jsem mou druhou ruku pod jeho zadek a hledala řiť. Pak jsem pomalu vsunovala prst dovnitř. Cítila jsem, jak se mu svěrač rozevírá. Krouživým pohybem jsem mu ho strčila hluboko dovnitř. Špička prstu natrefila na hovno. Bylo tvrdé, ale přesto kašovité. Nemohla jsem si pomoct.

Mrazivý proud vzrušením projel mým tělem a vstupovala do bran extáze. Paul se udělal ve stejný okamžik a začal mi pumpovat své proudy mrdky přímo do krku. Ochutnávala jsem jeho horký krém a pak ho spolkla.

Pamatujete, že když mi stříkal tu dávku do krku, tak měl Paul v puse hovno? Ksakru, jak neskutečně na mě působila slast. Hrála jsem si s Paulovým hovnem v jeho prdeli a další proud orgasmu se ve mě vzpíral.

Vytáhal jsem svůj špinavý prst a viděla jsem, že je pokrytý horkou hovní pastou. Nemohla jsem si pomoci. Dala jsem si prst do pusinky a olizovala jej jazykem. Poprvé jsem chutnala chlípné výkaly od skutečného muže.

Přemohla jsem se a zatlačila, abych ze sebe dostala další proudy moči. Znovu se mi roztřepaly kolena a já byla v ráji. "Chcaní je jako by stříkání spermatu pro muže," řekl mi Paul. Cítila jsem se, jako bych stříkala mrdku. Byla jsem mimo realitu s chutí mrdky a hoven v mé puse.

O minutu později jsem se probrala z orgasmu. Nejdřív jsem si ani neuvědomovala, kde jsem. Paul se na mě smál, když mi omýval tělo mýdlem a vodou. Řekl mi, že jsem právě prožila své první orgasmy. Uculila jsem se a políbila ho.

Šla jsem tehdy domů a v myšlenkách jsem stále byla u temného sexu. Než jsem odešla, Paul mě pozval na další pokročilé lekce sexu.

"Samozřejmě," řekla jsem mu. "A kdy začnou?"

Paul mě odvětil, že příští týden.

Potěšeně jsem odvětila: "Přijdu."

Můj terapeut vyžadoval, abych pokračovala v psaní mých sexuálních zkušeností. Přesto, že je mi dnes přes třicet, stále se mi klepou kolena, když si vzpomenu na mé nestoudné začátky. Přečetla mé dva papíry a vypadalo to, že si myslí, že mi to pomohlo. Začala jsem psát další papír a pokračovala tak ve svém příběhu:

* * * * *

V neděli ráno jsem se probudila a zklamaně zjistila, že musím jít do kostela. Má matka trvala na tom, že bych měla chodit do nedělní školy. Nenáviděla jsem to tam, ale co jako malá holka jsem mohla dělat? Oblékla jsem si své nedělní šatičky, světlemodré šaty, bíle ponožky a černé boty. Matka si natočila hlavu. Vypadala jsem tak rozkošně a nevinně. Kdyby jen mí rodiče věděly, jaká jsem byla perverzní.

Šla jsem do nedělní školy, zatímco matka se šla modlit do kostela. Bylo tam tak dvacet dětí ve třídě. Paní Flowers, učitelka nedělní školy, nám dávala různé úkoly. Museli jsme například stát před třídou a číst pasáže z našich oblíbených veršů z bible. Jak já tohle nesnášela. Poslouchala jsem některé děti, jak čtou nudné verše. Když jsem přišla na řadu, udělala jsem to, co bylo vyžadováno. Šla jsem do třídy, otevřela svou knihu a četla svou oblíbenou.

Bohužel jsem si vybrala pro paní Flowers značně nevhodnou část, kde se mluví o pojídání hoven.

Učitelka ze mě byla na nervy.

"Říkala jste nám přece, abychom přečetli naše nejoblíbenější pasáže. A tohle je má oblíbená."

"Takže když Pán řekl vybraným dětem, aby jedli hovna, nejsou výkaly dost dobré pro křesťany?", byla má logická dedukce.

V momentě ukončila pí. Flowers hodinu.

Ten den jsem se s vírou rozloučila. Šeptalo se o mé kurevské perverzi.

Asi si dokážete představit, že pí. Flowers vše řekla mé matce. Po zbytek dne jsem měla domácí vězení. Nevadilo mě to. Alespoň strávím den ve svém pokoji a budu si hrát své perverzní hry, myslela jsem si.

Vyšla jsem nahoru do svého pokoje a zamkla. Lehla si na postel a myslela na Paula. Byla jsem zvědavá, jakou další hodinu pro mě přichystá. Sáhla jsem si pod postel a vytáhla krabici od bot, ve které jsem měla speciální hračky. Nasbírala jsem několik lahví a lahviček, míčků a věcí, které jsem si pak strkala do kundičky a prdelky. Taky jsem tam měla kolekci suchých hovězích klobásek. Milovala jsem tyhle věcičky, protože mi připomínaly mužský ocas. Vzala jsem si jednu a vybalila ji ze sáčku. Dala jsem si syrové maso do pusy a kouřila ho. Představovala jsem si, že je to Paulovo péro. Chutnalo slaně a já snila o tom, jak je pokryté chcankama.

Začala jsem si číst nějakou erotickou povídku z mých oblíbených sex magazínů. Bylo to o Kleopatře a její perverzi. Když jsem četla o sexuálních otrocích ukousla jsem kousek z mé ocasí klobásky, jako by to byl speciálně useknutý pták nějakého otroka. "Ptačí" maso zalité chcanky. Byla jsem Kleopatra a mohla dělat, co se mi zamane. Ochutnávala jsem chcankovou chuť v puse. Ukousnutý kousek jsem si zasunula do kundičky a nechala na něj proudit mé šťávy rozkoše. Pak jsem si ho strčila do prdelky. Cítila jsem tu teplou věc v mém konečníku, když se obalovala výkaly. Jemně jsem ji vyndala a dala si hnusnou klobásku ke rtům. Vystrčila jsem jazyk a olizovala její povrch. Cítila jsem mé kundí šťávičky smíchané s hovny. Mrdnutý pták s fekální omáčkou, fantazírovala jsem.

Přála jsem si lízat si svou vlastní kundičku. Chtěla jsem zkusit, jaké to je přitisknout své rty a ústa na špinavou píču. Protože jsem se sama lízat nemohla, udělala jsem alespoň druhou nejlepší věc. Zašla jsem si do koupelny a do vany. Lehla jsem si, zapřela jsem se zády o zeď až moje jsem měla nad hlavou svou pičku. Roztáhla jsem nohy a nechala si kapat mé kundí šťávy do pusy. Pak jsem chvíli odpočívala a nechala chcanky vystříknout z mého močáku. Roztahovala jsem si své závojíčky a nechala proudit chcanky přímo do pusy. Spolykala jsem všechno. Jak samo-perverzní jsem se cítila, nachcala jsem si přece na sebe a do pusinky!

Byla jsem tak rozpálená. Chtěla jsem si to udělat, ale Paul mě řekl, že co největší abstinování od orgasmu mě později odmění neskutečným blahem. Tak jsem se rozhodla, že počkám na další lekci u Paula. Zbývalo mi dlouhých pět dní. Oh, Bože, nevím, jestli tak dlouho vydržím, pomyslela jsem si. Nakonec jsem to vydržela a byla jsem ráda, že mám tak silnou vůli.

Ten den konečně nastal. Vybičovala jsem v sobě takovou touhu, že každičký moment jsem myslela jen na chlípný sex. Zaběhla jsem ze školy domů, rychle spořádala mamčin oběd a rychle do svého pokojíčku, abych se připravila. Vzala jsem si na sebe světle modré gaťky a podprdu; bílou sukýnku a tmavě modré tričko. Slunko zapadlo v osm a já se vyšplhala z okna a utíkala k Paulovi.

Paul mě přivítal s otevřenou náručí a polibkem. Zavedl mě do obýváků a já jsem se zlekla, když jsem spatřila další holku! Vlastně ženu. Byla to ta samá žena, kterou jsem viděla skrz okno, když ji Paul klátil před několika týdny. Paul ji představil jako Liz. Nejprve jsem žárlila, ale když mi Paul vysvětlil situaci, cítila jsem se už líp. Byla totiž součástí mé další lekce, jak mi bylo řečeno. A když se na mě po těch slovech Liz usmála, má žárlivost se vypařila. Byla to nádherná brunetka, něco přes třicet. Liz si ke mě přisedla na gauč a obejmula mě za ramena. Hned jsme se sblížily. Povídala, jaká jsem krásná a já viděla v jejích očích, že tím myslí, že ji sexuálně přitahuju.

Paul nám podal drinky. Liz mluvila jemně sladkým hlasem vysvětlujícím celou zábavu, kterou zažijeme. Byla blízko mě, takže když se sem tam pro něco natáhla ke stolu, cítila jsem přes blůzku její prsa, když se dotýkaly mé paže a já zjistila, jak jsou hebká. Liz vysvětlovala, že je registrovaná sestra v okresní nemocnici a že miluje sexuální hry s Paulem a dalšími ženami po práci. Řekla mi, že je bisexuálka a někdy si přeje, aby měla péro. Já taky, pomyslela jsem si.

Zjistila jsem, že byl obyvák upraven. Gauč a stoleček byly uklizeny ke zdi a prostředek místnosti tak zůstal prázdný. Všude byla spousta polštářků. Na každé zdi byla velká zrcadla od stropu až k podlaze. Paul přikryl podlahu průhledným igelitem. Mohla jsem třikrát hádat, k čemu asi? Světla osvětlovala místnost, že byla zářivější. Mozart hrál ve věži.

Paul vysvětloval, že Liza a on mi ukážou umění oplzlého milování. Řekli mi, ať se dívám a učím se.

"Vím, že miluješ kaviárové a chcankové hry, Amy. Tak jako Liz a já. Lidé, kteří mají takové touhy jsou pravými představiteli sexu a inteligence. Marquis De Sade to nazval krásně:

"Pokud je něco špinavého ve vaší mysli při sexu, pak čím je to špinavější, tím dosáhnete vyšší míry uspokojení."

Kundička mě zasvrběla, jen když jsem na to pomyslela. Liz se na mě usmála a sundala si blůzku. Nenosila podprdu. Měla středně velká prsa a tmavé zduřelé bradavky. Liz se ze zeptala, zda jsem už někdy byla se ženou. Řekla jsem, že ne, ale že se mi líbili pornoherečky na bratrově videu. Usmála se, přistoupila ke mě a políbila mě.

"Chceš je cítit?" zeptala se mě Liza a nabídla mi své kozičky.

"Umm, ano, moc," upejpaně jsem odvětila. Nabrala jsem její nádheru do dlaní a cítila jemný intenzivní zápal.

"Líbej je, pokud chceš," prosila.

Lízala jsem je okolo bradavek a mačkala je prsty. Milovala jsem, když jsem cítila, jak mi bradavky na jazyku tuhnou. Vzpomněla jsem si, jak jsem přemýšlela, jaké to je sát z nich mateřské mléko. Cucala jsem prsa jako mimčo a přála si z nich pít.

Začínala jsem se cítit hravě a rozpustile. Sundala jsem si tričko a stáhla podprdu a nechala své kozičky na obdiv. Liz se na mě překvapivě podívala a pak zavzdychala touhou. Klekla si a políbila mé cecky.

"Oh, máš nádherné tělo, Amy. Vím, že se budem mít skvěle."

Pak si i Paul sundal oblečení a požádal Lizu, aby se k němu přidala uprostřed místnosti. Zůstávala jsem bokem a bedlivě vše sledovala.

Liz odložila zbytek svého šatstva a klekla si před Paula. Měla podobné tělo, jak já. Liz vzala Paulův ochablý úd do pusy a cucala ho. Začal růst. Liz pak mu jen začala honit tam a zpět. Viděla jsem sliny, jak se mu lesknou na péru. Nechala péro vyskočit z pusy a ukázala mi Paulův nádherně ztopořený penis. Hodně vyplázla jazyk a nasadila ho na čůrací dírku. Paulův čurák pulzoval vzrušením.

Liz si lehla na záda na podlahu a zvedla doširoka nohy a ukázala svou kundu. Paul vzal obě nohy rukama, roztáhnul je a nasadil péro na vstup do její píče. Pak ho do ní hluboko zasunul. Liz vykřikla rozkoší. Několikrát ji tam zajel tam a zpět a ukazoval umění misionářské pozice.

Paul to šrouboval do Liz různými způsoby a vždy mi ukazoval všechny možnosti strčení do vagíny. Liz byla na všech čtyřech a Paul ji klátil zezadu. Dívala jsem se zblízka, jak Paulův pyj jebe její kundu, zatímco ji roztahoval prdelku a strkal jí tam prsty. Milovala jsem způsob, jakým její kundí šťávy máčely jeho čuráka. Pak šukal Liz zestrany a přitom ji drásal kozy a okusoval krk jak zvíře.

Byla jsem tak nadržená. Sundala jsem si šortky i gaťky a hrála jsem si s kozičkama jednou rukou. Druhou jsem si strkala do pipinky. Bylo to jako sledovat porno film, jenže tohle bylo reálné a přímo přede mnou. Liz zjistila, že jsem nahatá a usmála se na mě.

Pak mě Paul ukázal umění lízání kundičky. Liz roztáhla nohy a Paul se sklonil a líbal jí okolo píče. Liz si roztáhla závojíčky a Paul vsunul jazyk dovnitř. Jeho ústa byla zavalena proudy Liziných šťáv. Liz se na mě vzrušeně dívala, když Paul ochutnával její šťávičky. Bezpochyby viděla, jak jsem nadržená a jak si ji honím rukou.

"Chceš jít blíž, Amy?" zeptala se mě dýchavým hlasem.

"Oh, ano, PROSÍM," žadonila jsem. Hladově jsem se k ní připlazila. Paul se odtáhl.

"Buď mým hostem, Amy, pokud chceš," nabídl Paul.

Bože, vždy jsem chtěla ochutnat jinou kundičku. Liz nechala roztažené nohy a já jsem se natáhla k jejímu klínu a vyplázla jazyk, abych jí mohla vylizovat.

Líbala jsem kůžičku kolem její kundy, tak jako Paul a cítila jemnou kůži jejích stehen. Cítila jsem její žár. Přitáhla jsem jazyk blízko její mokré píče a neodolala jsem. Zabořila jsem ho tam a poprvé v životě jsem ochutnávala ženské šťávy. Kovově elektrická chuť zasáhla můj jazyk jako orgasmus. Chutnala jsem její lubrikační šťávy společně s chutí chcanek. Patlalo se to jako ústřice. Rty jsem přimáčkla na její poštěvák a cucala ho. Vypadal jak miniaturní péro. Sála jsem ho jako čuráka. Liz se vyhrbila a vykřikla vzrušením. Podívala jsem se vzhůru a viděla Paula, jak dává svůj červerný ohon do Liziny pusy. Viděla jsem jak se její krk vydouval, když jí ho tam zarazil.

Paul ho náhle vyndal, protože ještě nechtěl stříkat. Popadl Liz za ruce a odtáhl jí ode mě, protože taky nechtěl, aby se udělala. Pamatuju se, že jsem byla zklamaná, když mi vzali mou milenku. Ale každý ví, že to bylo kvůli stupňování vzrušení a že můžeme pokračovat v našich orgiích celou noc.

Odplížila jsem se do kouta a sledovala, co se bude dít dál. Liz byla opět na všech čtyřech před Paulem. Stál a čekal, než jeho kláda ovadne. Upila jsem trochu vína a nepřestávala je sledovat.

Povím vám, co se stalo pak. Všichni z nás toho hodně vypili a Paul si chtěl ulevit do Liziných úst. Strčila jsem si prsty do kundičky a čekala. Liz otevřela pusu a vystrčila jazyk. Paulův ohon pomalu klesal. Měl poloviční erekci, když začal chcát. Vzal jej do ruky a zamířil do Liziny pusy. Proud zesílil. Byl zlatavě žlutý a plnil Liziny ústa. Přišourala jsem se blíž, abych líp viděla. Viděla jsem žlutou moč v její puse. Spolkla ji a opět se přiblížila k proudu, aby si vzala ještě! Bože, taky jsem to chtěla ochutnat. Přiblížila jsem se blízko k Liz. Dala své chcanky naplněné ústa k mým a já pila odpornou tekutinu z její pusy. Políbily jsme se a vzájemně se prozkoumávaly jazyky.

Věděla jsem, že jsem bisexuálka jako Liz. Milovala jsem Lizino tělo stejně tak jako Paulovo. A chtěla jsem víc.

Vypila jsem tehdy dost vína, takže se mi chtělo chcát. Paul zpozoroval, že se mi klepou stehna. Musel si uvědomit mou potřebu, protože mi podal objemnou prázdnou nádobku na víno.

"Proč nenačůráš do tohodle?" žádal Paul.

Děkovala jsem mu a postavila se. Lehce jsem si roztáhla nohy a nádobku si strčila pod pičku. Vychcala jsem se do ní, zatímco se Paul a Liza dívali. Naplnila jsem ji až po okraj. Cítila jsem vůni svých chcanků a zaznamenala jejich silný pach. Liz vzala nádobku zavedla si ji pod nos a čichala. Pak se mi dívala do očí, zatímco si dala nádobku ke rtům a pomalu z ní popíjela, jako by to byla voda. Několik kapek dopadlo na její kozy. Roztírala si chcanky po celém těle, jako by to byla kouzelná kapalina. Dala nádobku Paulovi a on se z ní taky napil. Já chtěla taky, takže jsem si vzala nádobku a dala ji ke rtům. Bože, byla štiplavě hořká. Mohla jsem jen trochu usrknout. Divila jsem se, jak můžou vypít tolik chcanků a nevyzvrátit je.

"Chceš vidět něco prima?" zeptala se Liz, a vytáhla z pytlíku úzkou gumovou trubičku.

"Tohle je katetr, které sestřičky používají pro odčerpání močáku pacientů. Strčím si ho do sebe. Pozorně sleduj." pronesla ledabyle.

Lehla si, roztáhla si stehna a ukázala svou kundu. Paul jí pomáhal roztahovat závojíčky. Pak si Liz zasunula konec katetru do čůrací dírky a dále do svého močáku. Bylo v ní tak třicet cenťáků, než si ho přestala zasouvat. Vypadala nezvykle s hadičkou v pičce.

"Měla by být celá zasunutá." prohlásila Liz uspokojeně.

Paul mi ukázal druhý konec katetru a já viděla, jak z něj kape moč. Potom, jako byl pil přes slánku, si dal hadičku do pusy a vycucával z ní chcanky. Pil to jako sodu. Když se toho dost nabažil, dal hadičku Liz. Bože, ona pila vlastní chcanky, viděla jsem, jak je hltá. Taky jsem je musela mít. Vzala jsem hadičku do ruky, přitiskla ke rtům a ochutnávala Lizin zlatý nektar. Byl teploučký v mé pusince. Polykala jsem a polykala a přitom si prostředníkem dráždila poštěváček. Společně se Paulem jsme ji celou vypili.

Pak mě Liz ukázala tu nejlepší část. Vzala širokou injekční stříkačku a zanesla hrot do nádobky, která obsahovala mou moč. Pístem nacucla chcanky do stříkačky. Nasadila hrot stříkačky na konec katetru a lehce zamáčkla píst. Tím se dostaly mé chcanky do jejího močáku. Tohle udělala tak šestkrát, až měla močák opět plný. Pak si Liz stoupla a roztáhla své kundí závojíčky. Paul si jí kleknul mezi nohy a otevřel pusu. Liz začala chčít a mířila svůj proud do Paulových úst. Bože, ona chčije *mou* moč do jeho tváře. Paul si ho celou tu dobu honil.

Chutnaly mu mé chcanky. Taky jsem je chtěla vyzkoušet. Přišla jsem blíž, Liz přestala čůrat a já si před ní čapla. Roztáhla jsem jí závojíčky, vsunula jazyk do čůrací dírky a čekala. Vystříkla na mě své chcanky, no vlastně mé chcanky, a já milovala, jak mi moč tlačí na jazyk a od něj se odráží všemi směry.

Když dochcala, rozhlédla jsem se a uviděla Paula, jak se na nás dívá. Masturboval, ale ne normálním způsobem, jak většina chlapů. Měl strčený konec katetru ve své čůrací dírce a ji zasunoval tam a zpět. Měl péro celé ztopořené a jebal svou čůrací dírku hadičkou, jako by to byl robertek!

Liz přišla k Paulovi a vyndala mu jeho hračku z pinďoura.

"Amy, pojď sem a roztáhni Paulovu dírku," požádala mě. Učinila jsem tak. Liz se nad něj napasovala a zasunula svůj zduřelý klitoris do jeho dírky a šukala ho tam. Lizin miniaturní pindík jebal Paulovu miniaturní kundičku! Líbilo se mi to, a vzrušovala mě tato bizardní show.

Všichni jsme si dali přestváku a Paul přinesl nějaké zákusky a pití. Mluvili jsme o našich nejnechutnějších představách. Řekla jsem Paulovi, jak jsem moc přemýšlela o naší poslední návštěvě. Jak jsem byla nadržená z toho, jak mi vyjídal hovno přímo z řiťky. Chtěla jsem vyzkoušet, jak to chutná. Vždycky jsem chtěla vědět, jaké to je mít jako muž při sexu tvrdé péro, koule naplněné mrdkou a stříkat sperma. Chtěla jsem být na chvíli chlap, jen abych mohla posunout své hranice perverzního poznání.

Paul mě řekl, jak moc si přál experimentovat s mnohonásobnými orgasmy jak ženy nebo jaké by to bylo být šoustán tlustým kusem masa tam a zpátky. Proto si strkal robertka do prdele a jebal svou čůrací dírku, vysvětloval. Aby věděl, co cítí žena, když je šoustána.

Liz chtěla taky zkusit být mužem. Vysvětovala, jak žádala Paula, aby jí nechal nějaké to sperma. Noc co noc ho nechala masturbovat do misky, kterou pak dával do ledničky. Když se nasbíralo dostatek mrdky, řekla mi, že ji rozehřála na teplotu těla a nabrala ji do stříkačky. Pak stejně tak jako s močí si napumpovala jeho sperma do močáku, takže to mohla vymočit, zatímco masturbovala. Paul vysvětloval, chcaní je jako by výstřik mrdky, kromě toho orgasmu. A přesto, že když se člověku chce chcát, tak může ovládat své potřeby a odkládat to pár chvil, když se chce někomu vyvrcholit, tak takovou kontrolu nemá: sperma začne stříkat samo. Liz chtěla stříkat sperma ze svého močáku jako muž. Řekla jsem jí, že chci vidět, jak to bude dělat. Liz mi slíbila, že mě pozve.

Řekla jsem Paulovi a Lize, že se mi chce kakat. Už jsem dva dny nebyla protože jsem si TO schovávala na dnešní noc. A teď už to nemůžu udržet.

Pokračovali jsme v našich sexuálních orgiích. Paul mě podal plastikovou misku a řekl mi, ať do ní naseru. Dala jsem misku doprostřed pokoje a čapla si nad ni. Paul si masíroval kládu, když se na mě díval a Liz mi hnětla půlky, když mě pozorovala. Netrvalo dlouho a už jsem cítila, jak se hnou střeva a kaďák začíná vysouvat hovínko do misky. Cítila jsem se jako pes. Vycházel ze mě několikacentimetrový had, který se točil, když dopadal do misky. Otočila jsem se, abych spatřila mou hnědou nadílku. Nahnula jsem se blíž a hluboce dýchala. Mému žaludku se udělalo zle.

Všichni tři jsme byly jak perverzní zvířata, když jsme čichali naše výkaly. Liz zabořila ruku do odporného hovna, nabrala kus a nanesla jej na Paulovu hruď. Rozmazala mu hovno po hrudi a na krku.

Sedla jsem si vedle a dívala se a přitom prstovala klitoris. Pak si taky Paul nabral kus a utřel ho o Lizina prsa. Pak začal slízávat exkrementy z jejích koziček. Vypadal, že mu chutnají. Péro měl napnuté. Podíval se na mě, když jsem si prstovala poštěváček a prdelku.

"Chceš vědět, jaké to je mít péro ve svém zadečku, Amy?" vyzvídal Paul. Bože, myslela jsem si, že se mě nikdy nezeptá.

"Ano, prosím, Paule," odvětila jsem vzrušeně. Přišoupla jsem se k němu, otočila se na všechny čtyři a nabídla mu svou kakaovou dírku. Liz mě roztáhla půlky a Paul zasunul svůj žalud na ústí mé řiťky. Měla jsem skvělý lubrikát ve formě hovínek, ale i tak mě Liz naslinila.

"Oh, šukej mě do zadku," křičela jsem. Chtěla jsem to tak moc, pamatuju.

"Zatlač, jako když kadíš, Amy," přikázal Paul.

Zatlačila jsem a můj análek se rozevřel proti jeho péru. Cítila jsem, jak jeho kláda proniká mými útrobami. Bože, cítila jsem, že mi praskne žaludek. Bylo to neskutečné.

"Tak a teď mi vyser ptáka zpátky," vykřikl Paul.

Byla jsem překvapena, jak moc se to podobá tomu, když kakám, kromě toho, že tohle "hovno" bylo tlustší. Dívala jsem se do zrcadla a viděla, jak mě Paul šupe do zadku. Viděla jsem jeho péro klouzající tam a zpět. Jeho kůžička byla pokrytá mými výkaly. Liz vyplázla jazyk, olizovala jeho nechudnou kládu a vychutnávala ji, když se hýbala dovnitř a ven. Liz začínala být taky dost nadržená, přisunula se k Paulově zadku a zabořila do něj svůj obličej. Paul se předklonil a ukázal tak Liz svou řiť. Dívala jsem se do zrcadel a měla tak nerušený výhled na celého Paula, když mi nepřestával obdělávat prdelku. Liz tahala Paula za koule a tlačila jazyk do jeho zadku. Olizovala jej bláznivě perverzním požitkem.

"Vyser se na mě..." mluvila Liz zasněně svým sexy hláskem, když ho lízala.

Slyšela jsem, jak Paul zatlačil. Jeho řiť naprděla Liz do tváře. Podívala jsem se do zrcadla a viděla ji, jak čichá zkažený vzduch. Jeho anál vytlačil další pšouk a pak se objevilo hovno, které se tlačilo Liz do huby. Vyplivla ho na podlahu a znovu přisála svou pusu k jeho zadku pro další bobky. Paul ji znovu nasral do pusy, ale tentokrát si nechala to nechutné hovínko v ústech. Paul se otočil a zasunul své péro do její pusy a tím jí výkaly rozpatlal v puse. Otočila jsem se, abych to viděla.

Liz klečela a cucala Paulovo hovny pokryté péro. Její ústa byla plná tmavých exkrementů. Paul jebal sračky v její puse pomalými zásuny. Vypadala tak zvláštně nádherně. Já chtěla vyzkoušet, jaké to je.

Pamatovala jsem si De Sadova slova: "Pokud je něco špinavého ve vaší mysli při sexu, pak čím je to špinavější, tím dosáhnete vyšší míry uspokojení."

Šla jsem k Lize, roztáhla ji stehna, abych se pod ni mohla dostat. Umístila jsem své tělo tak, aby jsem měla obličej pod Lizinou prdelí. Liz se to líbilo a dokonce mě povzbuzovala tím, že přimáčkla svou posranou pusu na mou pipinku. Cítila jsem, jak mi jazykem rejdí po jeskyňce. Zareagovala jsem tak, že jsem chytla Lizina stehna, zvedla hlavu a lízala její píču. Chlemtala jsem ji jako nadržená fena.

Byla to podobná pozice, když byl se mnou Paul ve vaně, když jsem na něj srala. Tehdy jsem chtěla vědět, jaké to pro něho musí být, a teď mám šanci to vyzkoušet. Položila jsem hlavu zpátky na podlahu a dala ruce na Lizin překrásný zadeček. Hnětla jsem ztuhlé svaly jejího análku a zjišťovala, jak je pevný. Liz věděla, co chci a našpulila svůj kaďák. Cítila jsem, jak se otevírá a strčila prst dovnitř.

"Naser na mě," vzdychala jsem. Chtěla jsem to tak moc. Cítila jsem se tak chlípně, jako toaletní kurva. Šimrala jsem špičkou prstu její dírku. Vyšel z ní hlasitý pšouk a několik hnědých hovínek z ní vypadlo. Podívala se na mě, vytáhla svůj zapatlaný jazyk z mé kundičky a ukázala mi ho, abych viděla, jak je zvrácená.

Setřela jsem hovno z její prdelky. Cítila jsem, jak zavzdychala. Pak jsem viděla, že se její anál opět roztahuje a tlusté hovno začíná vylézat. Oh, Bože, jak já ho chtěla. Divalá jsem se, kterak se z Liz líhne dlouhé tmavé hovno. Vysouvalo se pomalu a dopadlo mi na krk a z něj se svezlo na podlahu. Hned z toho byl příšený zápach, který se mi dral do nosu. Vzala jsem hovno a dala si jej na kozičky. Nemohla jsem věřit tomu, že to dělám. Rozmazávala jsem si hovno na prsa a čichala jeho pach. Pak jsem si dala zbytek hovna na kundičku, aby ho mohla Liz ochutnat, když mi ji bude lízat. Chtěla jsem ho taky ochutnat.

Nemohla jsem si pomoct. Jako by byla nějaká vyšší moc. Přitáhla jsem si Lizinu prdelku do ksichtu. Vyplázla jsem jazyk a zasunula jí ho do řiťky. Chutnala jsem tu odporný hnus s slízávala hovno okolo jejího análku. Opět jsem do ní zasunula prstík a zvětšila tak její díru. Pozorovala jsem tmavě rudý vnitřek jejího konečníku. Zasunula jsem do něj další prstík a roztáhla jí prdelku. Vsunula jsem jazyk mezi prsty a lízala obsah zadku. Byla jsem v extázi.

"Ještě se na mě vyser," kňourala jsem.

Liziny chcanky z ní začaly vystřikovat, když se snažila tlačit. Cítila jsem špičku dalšího hovínka. Dodala jsem si odvahy. Plnou pusou jsem jí obejmula řiť a inhalovala. Snažila jsem se vycucnout jí hovno ze zadku. Byla jsem odměněna tlustým hnědým hovnem. Vstoupilo mi do pusy a klouzalo mi do krku jako nic. To bylo pro mě příliš. Zakuckala jsem se a vykašlala ho. Ukousla jsem kousek hovna z Lizina análu a vyplivla ho. Zbytek hovna zůstalo amputované v jejím zadku. Položila jsem hlavu zpět na podlahu a nechala jí vytlačit zbytek výkalů. Hovínko z ní vyšlo a dopadlo mi na tvář. Zamazalo mi nos a ústa. Bylo dlouhé jako had a svíjelo se mi na tváři jako psí hovínko. Liz mi stále močila na břicho. Pach moči a hoven se hromadil v místnosti. Bylo to tak odporné, ale já si vychutnávala každičkou sekundu.

Paul byl vzrušení pohledem na mou posranou tvář. Rukama mi nadzvedl prdelku a strčil mi své péro do toužebně čekající a zamatlané kačenky. Šoustal mě a roztahoval mi mou mladou pipinku. Cítila jsem, jak mi uvnitř roztírá sračky. Bolest nahradila rozkoš.

Mezitím Liz nabrala kousek psího hovna z mé tváře a zapatlala jím Paulův úd, když mě šukal. Vyzvracela jsem hnijící výkaly z pusy a vykřikla, protože to právě na mě přišlo.

"Oh, hovna a chcanky!" řvala jsem. Podlaha byla pokryta kousky našich exkrementů a chcanek. Cítila jsem, jako bych ležela v bazénu plného moči. Liz rozevřela svou píču před mou tváří a nachcala mi na ni, abych smyla mou hnědou masku. Nechala jsem část toho proudu naplnit mi ústa.

Paul byl těsně před vyvrcholením. Vytáhl ho z mé kundičky a strčil mi ho do mé chcanky naplněné pusy. Jeho tlusté péro bylo pokryté výkaly. Vzal si ho do ruky a několikrát ho pohonil. Pak ho zas do mě strčil. Moč v mých ústech začala vytékat. Paul vykřikl, "KURVA" a pak jsem cítila, jak mi začíná stříkat mrdku do krku. Desetkrát mohutně vystříknul; sperma se mísilo se chcanky a hovny. Liz mi cucala poštěvák a pak jsem zas vyvrcholila. Bože, jak jsem jen explodovala! Bylo to, jako by elektřina prošla mým tělem.

Paul se na mě pyšně usmál a řekl mi, že jsem odpromovala.

* * * * *

Můj písemný projev skončil a já podala poslední papír mému tarapeutu. Vzal jej a přečetl se zájmem. Potom mi doporučil, že potřebuju další terapii. Asi si myslíte, že jsem byla zklamaná, ale já nebyla. Ve skutečnosti jsem se na to těšila.

Paul byl můj učitel a rádce. Ale po mé "promoci" se Paul rozhodl vzdát učení a začal jinou kariéru. A co jiného mohl dělat než sexuálního terapeuta?

Paul mě vzal za ruku a zavedl mě do vyšetřovny pro mou další léčbu. A už jsem se cítila líp.

KONEC

---

Opravdu se nenajde žádná kočka, která by se mnou něco podobného absolvovala? Ukážu ti, jak začít... Ozvi se na: urinator@seznam.cz